Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Procedura akcji serwisowej - CEWKI


tomaszw

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do wymiany świec i dziś zobaczyłem że mam swoje stare oryg cewki. W ASO Audi byłem z pół roku temu na sprawdzenie czy łapie sie na akcje serwisową. Gdy wtedy przyjechałem do ASO, zabrali samochód i po 15min oddali. Gdy gdo oddawali powiedzieli że moje cewki sa oki i nie trzeba wymieniać. Jednak po czasie zauważyłem w bagażniku, koło zapasu ich nakleje z pieczątką i jakimś numerem.

Tak sie zastanawiam czy mnie i AUDI nie wyd....i . Cewki sprawdzil, a że wszytsko było ok to mi ich nie wymienili, a do AUDI poszło że zostały wymienione.

CHyba podjadę do nich i sie dowiem o czym świadczy ta naklejka, czy też ją macie bez względu na to czy sie załapaliście na AS czy nie?

--edit--

Tutaj znalazłem jakie cewki sa do wymiany a jakie nie.

http://www.scribd.com/doc/51072764/28E9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wymienili jedną nr.nie pamiętam ale była jeszcze jedna z tym samym nr. i jej kur.. nie zmienili ,co katalogowo ten nr. podlegał wymianie,powiedzieli że niby jedna jest wadliwa ze wszystkich.aso szewczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ta naklejka w bagażniku? Bo mój sanochód jak dzwoniłem kiedyś do serwisu to gość powiedział że już był na tej akcji serwisowej w niemczech kilka miesięcy wcześniej. A cewki mam 2x06C 905 115 M 1x06C 905 115 L i 1x06C 905 115 D, i ta z D powinna być właśnie wymieniona.

Ale w bagażniku obok koła zapasowego mam właśnie taką małą naklejkę z logiem serwisu, pieczątką z niemiec, datą kwiecień 2011 i napisanym jakimś dziwnym numerem (RA... coś tam). Zastanawiałem się właśnie co to jest, bo ten numer to nie numer rejestracyjny ale myślałem już nawet czy tył nie jest dospawany z innego:kox: Więc może ta naklejka to właśnie pamiątka tej akcji serwisowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam 4x 06B 905 115 R :). A ta nalepka to tak 2cm x2cm z pieczatka serwsiu (jak w książce serwisowej i długopisem cos napsiane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam 4x 06B 905 115 R :). A ta nalepka to tak 2cm x2cm z pieczatka serwsiu (jak w książce serwisowej i długopisem cos napsiane)

Cewki miałęś wymieniane :whistling: Te wadliwe miały końcówkę 115 L :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta akcja to trwa?

tak, podjedz. Ale najpierw zobacz jakie masz cewki i porównaj z koncowa tabelą, jak masz te co sie kwalifikuja do wymiany szkoda nie krozystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...