Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś słyszał o czyms takim ?


carpa84

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt nazywa się WAZZUB Family. Wersja prelaunch startuje 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 31 marca 2012 roku. Firma będzie wypłacać użytkownikom 1$ miesięcznie za ustawienie ich strony jako strona startowa. W powstawanie tego projektu zostało już zainwestowane 2.000.000$

Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować poleconych. Za każdego co miesiąc dostaniemy 1$, do 5 poziomów głębokości (czyli dostajemy 1$ za każdego poleconego i poleconych poleconego itp).

Jeśli zaprosisz do projektu np. tylko 5 osób i każda z nich także zaprosi 5 itd to:

1st. Generacja 5 x 1$ = 5$

2nd. Generacja 25 x 1$ = 25$

3rd. Generacja 125 x 1$ = $125$

4th. Generacja 625 x 1$ = $625$

5th. Generacja 3125 x 1$ = $3.125$

Czyli w sumie pasywny miesięczny dochód wyniesie 3.905$!

Nie ma ograniczeń co do ilości osób zapraszanych w poziomie.

A co będzie się działo, gdy zaprosisz 10, 20 i więcej osób?

Nic nie trzeba inwestować, wystarczy się zarejestrować i przekazać informację następnym chętnym.

Rejestracja możliwa jedynie z linku osoby zarejestrowanej.

Link do rejestracji:

http://signup.wazzub.info/?lrRef=a583eef5

Od kilku dni siedzę i szukam haczyka w tym całym wazzubie aż w końcu sam się zarejestrowałem i czekam z niecierpliwością co z tego będzie. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wiesz ile takich firm (działajacych na podobnych zasadach) jest na rynku... i wszystko to ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą że ściema ale nikt nie podaje żadnych argumentów. Ja też jak się pierwszy raz o tym dowiedziałem to tak myślałem i zacząłem przeszukiwać neta żeby coś więcej się dowiedzieć i jak na razie nic nie udało mi się znaleźć negatywnego albo źle szukam. A zarejestrowałem się bo to nic mnie nie kosztuje a spamy jak były to i tak będą a gorzej jak to wypali to będę miał płatne spamy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet bał bym sie udostepnić swoje dane takiej firmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą że ściema ale nikt nie podaje żadnych argumentów.

Zanim udostępnisz komuś swoje dane to wcześniej proponuję pogadać z wujkiem google :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...