Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy fega 17'' 8,5J podejdzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie odnośnie felg alu

Czy felga 17'' 8,5J ET 33 podejdzie do A4 B5 Avant w Q ?

Jeżeli tak to jaką najlepiej oponę wrzucić na tą felgę?

Myślałem o 205/40 lub 225/45.

Jakie rozwiązanie będzie lepsze ?

Opublikowano

podejdzie, 225/45 ja bym wsadził

Opublikowano

podejdzie mozesz byc spokojny ale podzielam zdanie kolegi jw :wink:

Opublikowano

a ja 205/40 jak masz gwint.... jak nie to jak piszą koledzy

Opublikowano
a ja 205/40 jak masz gwint.... jak nie to jak piszą koledzy

ale pamietaj JAK MASZ GWINT :wink::wink:

Opublikowano

205/40 bedzie dawała niezłe przekłamanie na liczniku

Opublikowano

ale przy sutej glebie będzie smyrać suty pod szkołami :kox:

Opublikowano
ale przy sutej glebie będzie smyrać suty pod szkołami :kox:

hahahahaha no to racja :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

i co z tego skoro auto bedzie totalnym inwalidą w porównaniu do tej samej gumy na tej samej szerokosci przy 18calach

Opublikowano
  • Autor
ale przy sutej glebie będzie smyrać suty pod szkołami

:kox:

Gleby nie mam i póki co nie myślę nad tym...choć czasem mnie kusi :whistling:

Zawias 1BA mam z tego co widzę po wlepce.

Opublikowano

225/45

Opublikowano

do 1ba to ja bym nawet 225/50 wrzucił co by schować tą masakryczna wysokosc miedzy błotnikiem a oponą

Opublikowano
  • Autor

No można by,ale czy to już nie będzie za duży balon :eusathink:

Hmm zobaczymy.

Bardziej interesowało mnie to czy felgi spasują i czy nie będą o nić trzeć.

Opublikowano

wszystko zalezy od et

U mnie przy et45 z tyłu milimetr od wachacza, ale to Q

Opublikowano
  • Autor

No ja też mam Q a felgi mają ET 33

Opublikowano

to spokojnie podejdzie

Opublikowano
do 1ba to ja bym nawet 225/50 wrzucił co by schować tą masakryczna wysokosc miedzy błotnikiem a oponą

no lepiej to moze rzeczywiscie wygladac...

Opublikowano
  • Autor
do 1ba to ja bym nawet 225/50 wrzucił co by schować tą masakryczna wysokosc miedzy błotnikiem a oponą

no lepiej to moze rzeczywiscie wygladac...

Ale nie wzięliście pod uwagę mojej wagi :polew::polew::polew:

Opublikowano

Jak wrzucisz oponę 225/45 na tą felgę to przy glebie jazda będzie ryzykowna moim zdaniem. Jeździłem dwa sezony na feldze 8x17 et32 z oponą 215/45 17 i na zakrętach z dołkami trzeba było uważać bo koło zawadzało o błotnik (gleba przód około 8-10cm niżej jak 1ba). Jedeń dzień jeździłem na oponie 225/45 i odwinąłem błotnik z przodu więc nie polecam. Według mnie 215/45 na 8,5 cala będzie wyglądać ok i z przodu będzie bezpiecznie, a z tyłu jeszcze dystans wejdzie ;) ale to chyba odpada w Q

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.