Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koniec tanich polis OC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cf4e6494f9cb16de3e4511c0624234f1,0,1.jpgPolisa kosztuje średnio 448 zł, to trzykrotnie mniej niż w Austrii i czterokrotnie mniej niż w Luksemburgu. - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Polscy kierowcy płacą mało, ale mało dostają w zamian. Odszkodowania są niewielkie, na samochód zastępczy po wypadku rzadko kiedy można liczyć, ale to się zmieni. Kierowcy dostaną usługę na europejskim poziomie, jednak ten musi kosztować.

Do polepszenia warunków polis, ale także wzrostu ich cen przyczynił się rzecznik ubezpieczonych, po którego stronie stanął Sąd Najwyższy. Uznał, że każdemu kierowcy poszkodowanemu w wypadku należy się auto zastępcze na koszt ubezpieczyciela, pod warunkiem, że przed wypadkiem jeździł swoim samochodem, a nie trzymał go w garażu czy przed domem.

Będzie to kosztowało według szacunków prezesa jednej z firm ubezpieczeniowych ponad miliard złotych rocznie. Te koszty firmy przerzucą na klientów. OC podrożeje o 20 procent.

ŹRÓDŁO: Moto.Onet.pl

Zapomnieli wspomnieć, że pensja w POlsce to ledwo 1200-1400 zł... :doh::facepalm:

Opublikowano

Hah, robią wszystko, żebyśmy my, młodzi, z tego kraju jednak zwiali, póki jeszcze można. :D

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się :). Z roku na rok jest coraz gorzej... Lata 1997-1998 -> PB95 1,60 zł/litr. Dzisiaj PB95 -> 5,74 zł/litr.

Wszystko drożeje, a pensje stoją...

Opublikowano

ciagle tylko ze u nas taniej niz na zachodzie...szkoda ze na zachodzie 3 razy tyle sie zarabia...

czlowiek niby zle nie zarabia ale jak sie pojdzie do Auchana i kupi troche pierdolow to pensja idzie z konta jak wodka z butelki na dobrej bibie...

Opublikowano

ciagle tylko ze u nas taniej niz na zachodzie...szkoda ze na zachodzie 3 razy tyle sie zarabia...

Więcej się zarabia, a i tak wydają mniej i wychodzą "na swoje" w porównaniu do Polski i polskich zarobków.. :/

Opublikowano

Znowu drożej.. rok temu płaciłem 540..a na ten dostałem 600 :facepalm: za 14 latnie auto :facepalm:

Opublikowano

Na siebie za audiole mi wyszło 1700zł w dwóch ratach po 850zł, nie mam zniżek. Chore. :D

Opublikowano

A niech podnosza, jak za 20 % wiecej mam miec auto zastepcze, to czemu nie :) Az milo sie bedzie rozwalic gratem :)

Opublikowano

Podobnie jest teraz w PZU tylko auto zastępcze ( w zależności jaki masz pakiet) dostaniesz na 1-7 dni. Co Ci po samochodzie zastępczym na jeden czy dwa dni i jeszcze zeby go dostac to 50km od miejsca zamieszkania musisz sie rozwalic.

Opublikowano

co to za kraj, trzeba w końcu wyjść na ulicę i rozwalić im ten kurwidołek

Opublikowano

na zachodzie tez tak pięknie nie dają każdemu tylko tak sie mówi a ci idjoci naoglądają się telewizji i chcą tego samego w Polsce ciekawe ile ten poj.......rzecznik ma na miesiąc że takie rzeczy opowiada on chce obsługę na europejskim poziomie niech da hu.....najpierw zarobki u nas w kraju przydałby się hitler i gaz na niektórych bystrych:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
co to za kraj, trzeba w końcu wyjść na ulicę i rozwalić im ten kurwidołek

tyko nie ma chętnych, żeby wyjść na ulicę...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.