Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z stacyjką


zgnilek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze stacyjka a mianowicie taki ze nie mogę odpalić auta przekręcając kluczyk, po włożeniu kluczyka mam normalnie wszystkie kontrolki, climatronik itp.... dodam ze z tego co wyczytałem na forum mam do wymiany kostkę stacyjki bo mi kluczyk nie odbijał do końca po odpaleniu, i jak nie cofnąłem kluczyka to nie świeciły mi światła, climatronik nie działał, a teraz mi całkiem padła ta stacyjka, nie mogę odpalić, czy możliwe ze to przekaźnik mógł paść, bo bezpieczniki już sprawdzałem wszystkie są ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie-kostka.Już był o tym temat poruszany,ostatnio coś modnie o tym :) .Miałem ten sam problem + problem z immo.Wymiana kości pomogła i teraz aż przyjemnie odpalać furkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem kostkę stacyjki, ale mimo wszystko mam ten sam problem, mianowicie, po przekręceniu kluczyka do zapłonu kontrolki są normalnie jak trzeba, ale jak przekręcam na odpalanie to gaśnie mi jedynie kontrolka ładowania i w silniku cyka przepustnica i nic więcej się nie dzieje, czy to może być coś z przekaźnikiem, czy od razu sprawdzić przy rozruszniku czy daje prąd na rozrusznik, a jeżeli rozrusznik to co może w nim być nie tak, jeżeli to bendix by był to rozrusznik by "świstał" a to nic się nie dzieje, a może elektromagnes się zawiesił, jakie mogą być przyczyny takiego zachowania..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem rozrusznik, wymieniłem cały szczotkotrzymacz z nowymi szczotkami, i mam taki problem,po podłączeniu wszystkich przewodów przykręcenie rozrusznika, przykręcenie masy, i w tym momencie jak podłączam akumulator to robi mi się spięcie na tym przewodzie od masy w rozruszniku... ale jak wyciągne rozrusznik i podepne go pod baterie 12v to chodzi bez problemu, bendix dziala prawidlowo i wogole jak trzeba, a jak podłącze mase to mam spięcie? czy moze to byc wina szczotkotrzymacza ze jest od innej wersji i łapie lewe obroty, bo to jest ewidentnie przewód masy bo jak dotykam to przewód mam ciepły i iskry ze niego idą,

Weźcie wytłumaczcie co to może być bo już mi tak to podniosło ciśnienie że brak mi słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...