Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana sprzęgła regeneracja koła dwumasowego


okane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Po 345 tysiącach km nadszedł czas na wymianę sprzegła i koła dm w moim audi A4 1.9 TDI 130 kM model 8E komplet części mam za 2100, słyszałem o regeneracji tych elementów, firmy które regenerują koło zamachowe udzielają 12 miesięcznej gwarancji (jak producent nowych części) różnica w cenie jest znaczna 650 zł to koszt regeneracji koła zamachowego, regeneracja tarczy sprzęgła to 135zł i 12 mcy gwarancji. Jakie macie z tym doświadczenie?

proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie regeneruj, 2100zł trochę dużo :decayed: za 400-600zł można taniej wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie regeneruj, 2100zł trochę dużo :decayed: za 400-600zł można taniej wyrwać

za kpl sprzegła + dwumas wydaje mi się normalna cena

wklej tu numer nadwozia może mogę pomóc

dzięki, WAUZZZ8E82A111679, znalazłem sprzęgło sachs za 524zł a i jakiś kager za 418zł nie znam tej firmy nie wiem co to za wynalazek, słyszałeś coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odradzam regenreacje (przynajmiej sprzęgła), robiłem niby u szpeca (Radzikowskiego) , ale nie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, z regeneracji sprzęgła już zrezygnowałem, nie znalazłem żadnej pozytywnej opinii śród znajomych i na necie. Jak rozbiorę to sprawdzę jeszcze dwumas, ale pewnie też lepiej będzie jednak kupić...

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie regeneruj, 2100zł trochę dużo :decayed: za 400-600zł można taniej wyrwać

za kpl sprzegła + dwumas wydaje mi się normalna cena

wklej tu numer nadwozia może mogę pomóc

dzięki, WAUZZZ8E82A111679, znalazłem sprzęgło sachs za 524zł a i jakiś kager za 418zł nie znam tej firmy nie wiem co to za wynalazek, słyszałeś coś o tym?

KAGER to totalnie szajsowna chińszczyzna , 2 razy się połakomiłem ( amortyzatory i sprzęgło ) i bardzo żałowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...