Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Symphony 2 - przy włączeniu pojawia się "error2"


maq21

Rekomendowane odpowiedzi

problem jest taki,ze po wejsciu do samochodu,po przekreceniu kluczyka,na radiu symphony 2 pojawia sie prawie za kazdym razym error2,ale po wcisnieciu jakiekgokolwiek przycisku radio zaczyna mormalnie grac,tzn to sie tak dzieje przy wlozonej cd,cd nowa,dobrze nagrana,a wyskakuje np.cd4 error2,

da sie cos z tym zrobic?

i kolejne pytanie ,mam system bose,a radio jak juz pisalem symphony2 i chcialbym zmienic radio na dvd 2 din,np pioneera, czy bede mial nadal tak ladne brzmienie czy cos gorzej grac bedzie?

dzieki za pomoc,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz radio 2 dinowe to pakuj RNS-E a nie tam jakieś "nie firmowe" radio :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym,ale u mnie w szkocji koszt samego rns-e to jakies 500 funtow plus montaz,kable,i chyba mapy,a w polsce bede samochodem w sierpniu,ale mam tylko 2 tyg urlopu,i troche szkoda czasu by audica stala w warsztacie,gdzie mi zamontuja to wszystko,napewno w polsce jaet taniej i szkoda nie wykorzystac okazji by zmienic na rns-e ,ale urlop w radomiu,a tam nikt chyba z klubowiczow nie instaluje takich rzeczy[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 00:30 _________________________________________________a czy radio firmy pioneer jest dla ciebie nie firmowym?[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 00:32 _________________________________________________alvaro,ale bede tez na 2 dni na mazurach,a ty zdaje sie cos mozesz pomoc , w zalozeniu rns-e,jak dlugo trwa przelozenie radia,i ustawienie wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq21

jak dlugo trwa przelozenie radia,i ustawienie wszystkiego?

10 minut z kodowaniem :decayed: a tak na serio to z godzinkę na spokojnie z montażem anteny GPS :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czas rewelacyjny,wystarczy kupic wszystko wczesniej,a tak na powaznie co bardziej poleczasz rns-e plus dvd (z divx-tylko takie mnie interesuje) czy odrazu dvd pioneer? i jakie koszty sa rns-e plus dvd plus antena plus mapa np calej europy?

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 00:54 _________________________________________________plus montaz,czyli wszystko od a do z? (przyblizone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...