Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska HOT LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA: W Bukowinie jest śnieg :naughty:<embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0">

Opublikowano
UWAGA: W Bukowinie jest śnieg :naughty:<embed id="embed1" type="text/html" height="0" hidden="true" width="0">

ale na stokach :decayed:

Opublikowano

Czyli warto brać sprzęt ( narty )? Będzie na czym zjeżdżać?

Opublikowano
Czyli warto brać sprzęt ( narty )? Będzie na czym zjeżdżać?

tak

Opublikowano
  • Autor
UWAGA: W Bukowinie jest śnieg :naughty:<embed id="embed1" type="text/html" height="0" hidden="true" width="0">

ale na stokach :decayed:

Wszędzie :kox:

Opublikowano
UWAGA: W Bukowinie jest śnieg :naughty:<embed id="embed1" type="text/html" height="0" hidden="true" width="0">

ale na stokach :decayed:

Wszędzie :kox:

Ja i tak kulam się na zimówkach bo jak zobaczyłem moje alusy podczas mycia to się przeraziłem ich stanem (wżery itp.) :disgust:

Opublikowano

czyli trzeba jechać na zimówkach??

Opublikowano

Nosferowski pisał że jest sucho na drogach:decayed:

Opublikowano
UWAGA: W Bukowinie jest śnieg :naughty:<embed id="embed1" type="text/html" height="0" hidden="true" width="0">

ale na stokach :decayed:

Wszędzie :kox:

:grin: Część już na letniakach się wybiera z tego co pisali :naughty:

Opublikowano

Ja zaraz ruszam do BT i znów będę menelem wychodzę w czwartek a wrócę w niedzielę ...:decayed:

Dzisiaj w BE... + 19 jest cieplutko więc do BT będzie trzeba wyciągnąć zimowe ciuchy ...:eusathink:

Opublikowano
Ja zaraz ruszam do BT i znów będę menelem wychodzę w czwartek a wrócę w niedzielę ...:decayed:

Dzisiaj w BE... + 19 jest cieplutko więc do BT będzie trzeba wyciągnąć zimowe ciuchy ...:eusathink:

Ile masz km do pokonania:question:

Opublikowano

Na lotnisko:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tu jest tak ciepło że w krótkich gaciach po polu można pomykać... I śnieg do tego :naughty::kox:

Opublikowano
Tu jest tak ciepło że w krótkich gaciach po polu można pomykać... I śnieg do tego :naughty::kox:

czyli opalanko zjeżdżając na narciochach :decayed:

Opublikowano

Tylko na Zlocie BT takie atrakcje:decayed:

Opublikowano
Tylko na Zlocie BT takie atrakcje:decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=9BAthYBWq-U

:naughty:

Opublikowano

a tak na serio to jakie drogi ?

Opublikowano
a tak na serio to jakie drogi ?

suche

Opublikowano
:yeee:
Opublikowano

Ja juz dotarlem z ekipą :decayed: pogoda super ,drogi suche , policji w h*j na trasie :grin: alkohol sie chłodzi za oknem :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.