Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ułamany tunel od bagnetu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem otoz zlamal mi sie tunel od bagnetu do sprawdzania poziomu oleju w silniku mniej wiecej tak w polowie podczas zakladania oslony silnika i nie wiem co robic zatkalem szmatka dziurke i co dalej co mozna z tym zrobic mozna ten tunelek kupic czy lepiej stary skleic doradzcie mi bo nie wiem

Opublikowano

kolego takie cos bez problemu kupisz w sklepie motoryzacyjnym musisz tylko poszukac. bez problemu to wymienisz musisz przekrecic w ktoras strona i wyciagnac. ( o ile dobrze pamietam) a koszt tej czesci nie jest wielki ok 20-30 zl

Opublikowano
  • Autor

narazie jest zatkany szmatka nic sie nie stanie podczas jazdy po nowa czesc??

Opublikowano

jakie 20-30zł. Ja też miałem połamany. Kupiłem w motoryzacyjnym za 5 zł

Opublikowano
jakie 20-30zł. Ja też miałem połamany. Kupiłem w motoryzacyjnym za 5 zł

5,50 zł:decayed:

Opublikowano
  • Autor

w sklepie moto czy aso ??

Opublikowano
jakie 20-30zł. Ja też miałem połamany. Kupiłem w motoryzacyjnym za 5 zł

u mnie problem był podobny wydłubałem stare resztki i założyłem nowy koszt bodajże 6 ziko

Opublikowano

moto :wink:

Opublikowano

w kożdym moto jak akurat nie będą mieli to zamówią bez problemu

Opublikowano
  • Autor

mnie tam nic nie wpadlo podczas zlamania na szczescie ale myslicie ze wpadnie podczas wyciagania??

Opublikowano

w ASO BURSIAK zaplacilem 18 zeta do ajm tylko dzwonilem na warsztat i jak poszlem to sie zdziwili ze taką czesc mają

Opublikowano
mnie tam nic nie wpadlo podczas zlamania na szczescie ale myslicie ze wpadnie podczas wyciagania??
trzeba bardzo uważać bo ten plastik z rurki przy samym silniku bardzo się kruszy podczas wydłubywania...ja w ASO zapłaciłem 12 zł..wcześniej miałem z allegro za 5zł...ale jakość o wiele lepsza z ASO
Opublikowano
  • Autor

aha rozumiem ale powiem szczerze ze nie typowa usterka!! moge jezdzic normalnie autem?? mam to zatkane szmatka

Opublikowano

można obkleić taśmą razem z bagnetem ja tak zrobiłem a plastik nawet w intercarsie nie jest drogi bo 5zł tylko lepiej zabrać ze sobą bagnet i ten kawałem plastiku ponieważ jak kupowałem wyłożyli mi na stół chyba z 10 a akurat żaden nie pasował i musieli zamawiać :)

Opublikowano
  • Autor

jak to obleic tasma razem z bagnetem?? chodzi o wyciaganie starego zeby nic nie wpadlo czy co??

Opublikowano

a co sie stanie jak coś wpadnie:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no jak od razu wylewanie oleju i przez sitko z powrotem do silnika

Opublikowano
no jak od razu wylewanie oleju i przez sitko z powrotem do silnika

tylko 100% gwarancji nie ma,że to co wpadło wyleci

Opublikowano

witam ponownie....dodam jeszcze że mocując tą rurkę musiałem puknąć ją młotkiem gumowym delikatnie bo nie chciała wskoczyć...mówię o tej z ASO bo ta z allegro bardzo lekko wskoczyła tylko że była później luźna...:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.