Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Co myślicie o tym uderzeniu ?


wesz82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Całkie nie tak dawno milem blizsze spotkanie ze slupem :wallbash: :thumbdown:nie pytajcie jak to sie stalo :evil:

no i ukurat autko dostalo rowniutko na srodku tylnego kola,predkosc nie byla za duza maks 30km/h przy uderzeniuy!z poczatku cieszylem sie bo procz molowania nie bedzie za duzo wydatkow!trosze wczesniej i poszla by szyba a dalej zderzak i klapa!zauwazylem ze po tym zdarzeniu kierownica przy wyprostowanych kolach nie jest calkowicie tak jak powinna byc tzn jadac na wprost patrzac na kiere ma sie wrazenie jakbym skrecal delikatnie w prawo :shocked:czy od takiego uderzenia moglo sie cos przestawic???moge to jakos sprawdzic???dodam ze autko prowadzi sie tak jak wczesniej procz tej kierownicy... :mysli:pzdr

ea2e102e6f420233m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez czesc uderzenia przejelo kolo a wiec i zawieszenie. warto najpierw obejrzec elementy, wg mnie tylna belka do wymiany.

geometria przestawiona na bank wiec szkoda kasy ja wydawac wczesniej. sprawdzisz po naprawie zawieszenia czy buda jest prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze mi powiedziec bo dzis jak probowalem tak w miare predko wejsc w zakret mialem wrazenie jakby tylna os wchodzila po swojemu tzn kolysalo autkiem lekko na prawo i lewo :(czy przyczyna tego moze byc uderzenie???czy moze cos innego?poruszajac jednym z tylnich kol czuc luz i lekkie pukanie,jak sprawdzic czy to beleczka jest do wymiany?moze to lozysko ale jak narazie nie sa odczuwalne dla ucha...PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali koledzy już :) pożądny warsztat który robi geometrię,łozysko na pewno jak nie teraz to za parę kilometrów,Oby nie były przestawione mocowania belki tylnej,bo pozostanie płyta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...