Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

sprężyny bierz min. -30 :wink: a wg mnie lepiej -35 lub -40 .. zależy jaki masz wjazd do garażu :tongue:

PS

jak tam hidy? sieją dalej coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do garażu wjazd jest taki Ferrari też załaduje ;]

Sprężyny muszę próbować pod kątem przednich kół czy nie będzie obcierki. Opony jednak wystają znacznie.

Hid dziś coś tam zaczął marudzić ale po paru sekundach przestał. Dalej mnie męczy problem sygnalizacji braku płynu w spryskiwaczu. Mam dołożony pełen FIS, mam zmasowany pierwszy pin w kostce. A błąd pojawia się raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do garażu wjazd jest taki Ferrari też załaduje ;]

Sprężyny muszę próbować pod kątem przednich kół czy nie będzie obcierki. Opony jednak wystają znacznie.

Hid dziś coś tam zaczął marudzić ale po paru sekundach przestał. Dalej mnie męczy problem sygnalizacji braku płynu w spryskiwaczu. Mam dołożony pełen FIS, mam zmasowany pierwszy pin w kostce. A błąd pojawia się raz na jakiś czas.

jakby błąd był w miarę stały mógłbyś go szybko zlokalizować.. konkretnie myślę o przyczynie leżącej w hidach... jeśli nie jeździsz w nocy to spróbuj może jakiś czas pojeździć np na postojach i halogenach (u nas chyba się Policja tego nie czepia :tongue: ) i po jakimś czasie zacznij używać hidów - zobaczysz czy się pojawi...

najlepiej zmienić hidy na zwykłe żarówki na np tydzień i miałbyś pewność..

bo może to np źle zmasowany przewód/błąd czujnika/podłączenia do czujnika/podłączenia do licznika... niestety masa możliwości :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie.

Mam dość szerokie kapcie z dość szerokimi felgami i troszkę mi przyciera nadkola z przodu przy jakiś tam uskokach drogi. Sprężyny to eibachy, ale amory seria. Pewnie zmiana zawieszenia na coś twardszego da jakąś poprawę. Tylko teraz pytanie. Jakie kupić w tym wypadku amory? Coś z sline? Może coś z Bilsteina?

Drugie pytanie. Na wolnych obrotach czuje wibracje dochodzące z silnika, ale obroty stoją na tym samym poziomie. Poduszka pod silnikiem? Wtryski? Zrobić dynamiczne logi?

Pozdrawiam ;)

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2012 at 20:37 ----------

Doszło troszkę zmian ;) Wpadła gleba, głupie naklejki, modny mat i nieśmiertelna czerwień.

MG_0300.jpg

MG_0307.jpg

MG_0323.jpg

MG_0326.jpg

MG_0328.jpg

MG_0329.jpg

MG_0330.jpg

MG_0331.jpg

MG_0302.jpg

MG_0303.jpg

MG_0306.jpg

MG_0308.jpg

MG_0309.jpg

MG_0314.jpg

MG_0318.jpg

MG_0332.jpg

MG_0333.jpg

Piórnik na płyty też musi być pod kolor ;)

MG_0360.jpg

Szkoda tylko że to wszystko nie pasuję do pomarańczowego plastidipa, który leci do mnie z US&A ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bandyta:thumbup1: listwy progowe masz srebrne? czy chrom?:decayed:

Listwy seryjnie srebrne.

A lampy z tyłu? Wybrałem najmniejsze zło z ledów. Jeszcze kupione okazyjnie od wrclaguny. Przyjemnie auto w nocy wygląda.

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 16:01 ----------

Pozdrawiam Panów ze SM.

2012-10-23%2012.51.47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło żeszzzz

udokumentowałeś to?

zrobiłeś fotki?

ja bym się ubiegał o zwrot kosztów malowania felgi - zniszczyli Twoją własność na służbie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bandyta:thumbup1: listwy progowe masz srebrne? czy chrom?:decayed:

Listwy seryjnie srebrne.

A lampy z tyłu? Wybrałem najmniejsze zło z ledów. Jeszcze kupione okazyjnie od wrclaguny. Przyjemnie auto w nocy wygląda.

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 16:01 ----------

Pozdrawiam Panów ze SM.

http://cl.ly/image/3X2I3y0E0v3P/2012-10-23%2012.51.47.jpg

ja pierd*%e... nic tylko rozstrzelać ich za takie coś :kwasny:

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ----------

apropos tych lamp z tyłu to jak już robisz takiego czarnucha to dał bym czarny pasek z folii przez środek mniej więcej coś takiego:

2eche0z.jpg

właśnie ten środek w tych lampach mnie razi, taki manewr bym przeprowadził na Twoim miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior świetny pomysł :wink:

lampy są nawet ładne a razi wg mnie tylko ta wstawka "lexusowa" :thumbdown:

jakby ją przyciemnić to będą idealne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem fotkę uszkodzenia i miałem wygarnąć im jak by się okazało że przywala mi dużo punktów + mandat, ale skończyło się na upomnieniu więc sobie darowałem. Nie mogę szaleć za bardzo bo już mnie nie stać na kolejne pkt karne ;)

Myślicie że taka folia okienna by dała rade? Na próbę można zawsze nakleić :) Przyznam szczerze że też mnie męczy ten środek wraz z lustereczkiem odblaskowym a la Romet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem fotkę uszkodzenia i miałem wygarnąć im jak by się okazało że przywala mi dużo punktów + mandat, ale skończyło się na upomnieniu więc sobie darowałem. Nie mogę szaleć za bardzo bo już mnie nie stać na kolejne pkt karne ;)

Myślicie że taka folia okienna by dała rade? Na próbę można zawsze nakleić :) Przyznam szczerze że też mnie męczy ten środek wraz z lustereczkiem odblaskowym a la Romet.

nawet się nie zastanawiaj ! pierwsza lepsza czarna folia na lampy z allegro i jazda :decayed: jak robić czarnucha to po całości ! ! ! ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe lampy od Gwertego.

W zeszłym tygodniu wpadły jeszcze amory Bilstein B6. Powiem szczerze że może być się teraz skusił jednak na B8. Te B6 specjalnie twarde nie są : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak b6 nie są twarde :decayed:

spróbuj zawias 1bv:naughty: ale kompletny sprężyny + amory :wink:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

a lampy świecą niesamowicie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e8e4erub.jpg

Tada! Super się sprawdza ta uniwersalna kieszeń na radio.

---------- Post dopisany 08-12-2012 at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2012 at 21:59 ----------

2012-12-07%2020.52.24.jpg

Bose full opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to Bose gra!

Nie powiem gdzie robiłem bo bym musiał teraz do tego człowieka jechać i go zabić, ale poprawia mi teraz na bieżąco Derbiak. Robił też dejfowi A3.

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Mam szybkie pytanie. Szukam jakiś ciekawych felg na zimę. Obecnie mam mierne biedrony. Jaki rozmiar felgi mam brać pod uwagę? Ilu calową? Opony mam 225/50/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...