Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj będzie się działo,już nie mogę się doczekać :>

TYLKO FALUBAZ !!! :thumbup:

Opublikowano

Oj będzie się działo,już nie mogę się doczekać :>

TYLKO FALUBAZ !!! :thumbup:

Ja też czekam jak na szpilkach.Szkoda, że tak późno jadą

Opublikowano

zauwazyliscie ze wieczorem nad gorzowem ma przejsc burza? :confused4:

cały plan Czesia pojdzie w p....

(sam powiedział że to jego najwazniejsze wydarzenie w karierze)

Opublikowano

Nie ma co stękać, poczekamy do wieczora

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe jak będzie z tym przepisem o jednym żużlowcu z GP w klubie.

przepis jest juz zatwierdzony , obowiązuje od 2012 :cool1:

Falubaz ma cięzko , my na tym zyskamy bo Holta sie nie utrzyma :naughty: :naughty: :naughty:

Dzisiaj 2 piekne mecze , za tydzień jade do Torunia, bilety juz kupione :good:

Opublikowano

Ciekawe jak będzie z tym przepisem o jednym żużlowcu z GP w klubie.

przepis jest juz zatwierdzony , obowiązuje od 2012 :cool1:

Falubaz ma cięzko , my na tym zyskamy bo Holta sie nie utrzyma :naughty: :naughty: :naughty:

Dzisiaj 2 piekne mecze , za tydzień jade do Torunia, bilety juz kupione :good:

W Gorzowie też powinno być ok, jeżeli zostanie taki skład.

Najbardziej oberwie Falubaz.

Kogo zostawią ?

Opublikowano
  • Autor

W Gorzowie też powinno być ok, jeżeli zostanie taki skład.

Najbardziej oberwie Falubaz.

Kogo zostawią ?

Pepe

Opublikowano

Też tak myślę.

A gdzie Greg ?

Opublikowano

Zostana wszyscy :)

Herbie zostanie mistrzem Świata i jako mistrz pożegna się z cyklem.

PePe nie wystartuje w przyszłym roku w GP bo zostanie mu zaproponowana gotówka

Adrenalina, no on będzie jedynym Falubazem z Grand Prix

Opublikowano

Co z tym torem w Lesznie.

Kto uchyla się od jazdy dzisiaj ?

Znowu zielony stolik czy co, bo nie oglądałem transmisji od początku ?[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 18:33_________________________________________________

Zostana wszyscy :)

Herbie zostanie mistrzem Świata i jako mistrz pożegna się z cyklem.

PePe nie wystartuje w przyszłym roku w GP bo zostanie mu zaproponowana gotówka

Adrenalina, no on będzie jedynym Falubazem z Grand Prix

Całkiem realne rozwiązanie

Opublikowano
  • Autor

Co z tym torem w Lesznie.

Kto uchyla się od jazdy dzisiaj ?

Znowu zielony stolik czy co, bo nie oglądałem transmisji od początku ?

Kryjom stwierdzl ze tor jest nierówny.

Potem był wywiad z sedzią i powiedział ze zdanie gości na temat toru go nie interesuje i to jest jego suwerenna decyzja. Maja godzine ale za ostro nie działaja [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 18:39_________________________________________________Wątpie zeby Greg zrezygnował z GP. On zawsze podkreśla ze GP to jest jego życie. Mógłby odpuscic jakby był w ogonie ale jest w czubie :good:

Ale zycze Zielonce zeby tak było jak mówisz bo to niesprawiedliwe

Opublikowano

Mam nadzieję, że pojadą dzisiaj

Opublikowano

odwazna decyzja Kryjoma:

Para Holta Jensen wydaje sie być słaba, to takie moje odczucie przed pierwszym biegiem tego meczu.

...Oby nie spadlo z nieba na komarowce

Opublikowano

...Oby nie spadlo z nieba na komarowce

Nie zapowiada się.

Patrząc jednak na wczorajszą jazdę TG może "nagle pojawić się oberwanie chmury" :polew:

Opublikowano

no i k**wa choyyyy!!! po play off-ach

Opublikowano
  • Autor

Miedziak złamał obojczyk :confused4:

Leszno troche przegięło :thumbdown:

Opublikowano

Ale bagno

Opublikowano

do 22 nie objada tego meczu...

Opublikowano

I jeszcze łączona transmisja. Będą skakać z meczu na mecz. ..uj w zadek :wallbash:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 19:52_________________________________________________5 bieg za***isty

Opublikowano

Dobra zaczynamy DERBY

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.