Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brawo Hampel :good:

Opublikowano
  • Autor

za***ista ta MotoArena.

jedz kiedys na mecz , na zywca to wogóle jest bajka :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tu leci :

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-4229.html

Jakość już OK[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 19:57_________________________________________________Brawo Hampel !!!

Opublikowano
  • Autor

ale Hampelek chodzi :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ale Golloba zamknęli .urwa[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 20:13_________________________________________________Ta miła Pani powiedziała, że trzeba uzupełnić napoje chłodzące.

"A co mi tu Pani inputuje ? "

Opublikowano
  • Autor

rozumiem ze mieli go puscić do przodu ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

rozumiem ze mieli go puscić do przodu ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Zaraz puścić.

Miał pecha, że był tym w środku

Opublikowano

rozumiem ze mieli go puscić do przodu ??? :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ward ładnie jedzie.

Ważne, że Hampel z Gregiem wygrał.

Martwi mnie Pedersen jeżeli chodzi o mecz z Falubazem.

Miernie to wygląda[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 20:27_________________________________________________I po Gollobie. Ale mu urwa wjechał

Hołek ma prawie łzy w oczach.

Piękne zachowanie kibiców w Toruniu. W Zielonce by pewnie brawa były :) (oczywiście żartuję )

Opublikowano
  • Autor

rozumiem ze mieli go puscić do przodu ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Zaraz puścić.

Miał pecha, że był tym w środku

przeciez zartuje :wink4:

Opublikowano

rozumiem ze mieli go puscić do przodu ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Zaraz puścić.

Miał pecha, że był tym w środku

przeciez zartuje :wink4:

No, NO :wink4:

A.J. ładnie jedzie.

Zaczynam się powaznie martwić o lubuskie derby

Ale Jarek został na starcie ;(

Hanckock wygrał ;([br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:01_________________________________________________Słabe to 4 pole.

Mam nadzieję, że troszkę odsypało i Jarek wejdzie do finału.

Tomek musi się zacząć martwić o ,przynajmniej, pudło w generalce GP[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:18_________________________________________________Jeeesssstttt

Jarek super

Greg "tylko" trzeci[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:21_________________________________________________Szkoda

A.J. pięknie ( .urwa mać :wink4: )

Jarek ok, ale chyba braknie mu zawodów na mistrza ( mógł brać to 4 pole, podsypało tam "troszkę" )

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze zmienił pole na finał :kwasny:

Ward wraca w przyszłym sezonie z wypozycznia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Najlepsza liga, najlepszy stadion, jedne z najlepszych GP

Trochę szkoda Golloba i drugiego miejsca Jarka.

A.J. świetnie pojechał i może jeszcze zamieszać.

Hampelowi chyba braknie turniejów. Pozostałe musi wygrać a Greg w, przynajmniej, jednym się "wysypać"

Opublikowano

Szkoda finału, ale i tak całę zawody za***iste :kox:

Opublikowano

Sportowo zajebi.ty

Szkoda tylko, że nasi nie wykorzystali do końca "własnego" toru i swoich kibiców.

PS

Czy tu jest tylko 3 kibiców ?

No gdzie "bratni" z Zielonej ? Wasz sukces przecież ! :wink4:

Opublikowano

Witam Panowie jestem jako czwarty :naughty: Ja mieszkam większość czasu w roku w Danii i tu żużel jest po piłce ręcznej drugim sportem narodowym.Do naszych piknych stadionów z tą łąką w Vojens to są daleko za murzynami :polew: Mój szefo powiedział mi,że teraz jest czas na POLSKI żużel i zgarniamy wszystko.Mam nadzieje,że Jarosław zdobędzie mistrzostwo.Szkoda mi tylko dziś Tomka zawsze mu kibicowałem.Tutaj jest wymieniany jako pierwszy z naszych.Pozdrawiam kolegów!!! :hi:

Opublikowano

No witam.

Ucichli żuzlowcy :confused4:

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze zyje :wink4:

Opublikowano

No chyba tak,ale ten młody australijczyk jest :gwizdanie: a Petersen to szmata,nawet tu jest uważany za zero :good:

Opublikowano

No witam.

Ucichli żuzlowcy :confused4:

Teraz walczy Czagaev z Povietkinem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.