Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polacy wygrali to było do przewidzenia gratulację , ale ciekawe uwagi jest co zrobili Duńczycy zwłaszcza Nicki żenada drużyna blee mało $$ indywidualista jakich mało tylko się martwi o swój tyłek ;/.....

Opublikowano

Dzisiaj rano oglądałem kilka końcowych biegów i jak słyszałem co się działo na początku finału to :kox:

Opublikowano

od wczoraj mam słaby głos i gardło jakoś siadło po tym jak Polacy jeździli :decayed::naughty:

Opublikowano

Ale był meczyk w Cze-wie wczoraj, dawno takich emocji nie było :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale był meczyk w Cze-wie wczoraj, dawno takich emocji nie było :kox:

szkoda ze Nermark położył sie w ostatnim biegu :tongue4:

Opublikowano

Jasne :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Brawo Wrocław !

Graty !

Opublikowano

Żadnego fajnego meczyku pilkarskiego w tv to odpaliłem żużel :decayed:

Zaraz się zacznie na tvp sport Toruń - ZG

A wczoraj w GP Gollob kichę pojechał ( rano oglądałem ), Kołodziej z Hampelem też trochę zawiedli...

Szkoda że żaden do finału się nie dostał :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Wrocek rewelka , jak Tarnów mógł przegrać najwazniejszy mecz sezonu , masakra :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Toruń na swoim poziomie , bez Holty a jednak jadą :good: :good: :good: Potwierdza sie to ,że teraz w Zielonce jest 3 pewnych zawodników a reszta niewiadomo jak pojedzie :decayed:

Opublikowano

Jak zobaczyłem skład Tarnowa... Jak Oni mogą mieć tak mało punktów :shocked:

Dobry mecz Miedzińskiego :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobry mecz Miedzińskiego :good:

i Jensena , ciekawe czy to jednorazowy wyskok czy moze złapał forme , poprzednio we Wrocku tez ładnie jechał :good:

Opublikowano

Kurcze, lepiej się ten mecz oglądało jak GP :kox:

Opublikowano
  • Autor

Hej Apatooooooor !!! :kox: :kox: :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hampel super pojechał finał w Szwecji. Czapki z głów !

Opublikowano
  • Autor

oglądałem , jedyny któremu kibicuje :>

Tomasz G ładnie pojechał , Nicki tez , ciekawe jak jutro w Lesznie sie zaprezentują :gwizdanie:

Opublikowano

Super mecz był wczoraj.

Stal w 1/2 finału (Unia pewnie też jako LL). Hampel po mistrzowsku, jechał w prawie każdym biegu.

Zobaczymy jak będzie w Gorzowie

Opublikowano
  • Autor

No w końcu Stal sie przełamała bo gdyby kolejny rok było 6 miejsce to Władek zawału by dostał. :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW trenera to macie tak zjebanego że..... :thumbdown: mundrala , który nigdy na motorze nie siedział :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ważne, że pojechali jak drużyna a nie 2 gosci jak zawsze

Opublikowano
  • Autor

Ważne, że pojechali jak drużyna a nie 2 gosci jak zawsze

spotkamy sie w półfinale :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.