Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

upss :decayed: Moskal

Luźna guma :wink4:

liczyłem na 49:41 lub 48:42 , zabrakło u nas pkt miedziaka , u was znowu Gollob nie jechał na swoim poziomie a Zagar i Nicki wymiatali .

Ogólnie festiwal błędów :thumbdown:

U nas Nicki prawie Mroczke rozj... dotrwać do końca sezonu i pas z nim

no Nicki to jest kozak i oczywiście jego winy w tym nie było nawet odrobinki :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 07:07_________________________________________________piękny mecz w Toruniu :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Czytałem na SF , bardzo lakoniczne wypowiedzi , nic jeszcze nie wiadomo.

A szkoda chłopa bo był dobry ,przez całą kariere jezdził z klasą , bardzo czysto i skutecznie :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Czym Wy sie podniecacie , liga najważniejsza :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 08:49_________________________________________________http://www.sportowefakty.pl/zuzel/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Graty dla Falubazu !

Opublikowano

Graty dla Falubazu !

Pfff... Norma :cool1:

Jeszcze z Gorzowem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Graty dla Falubazu !

Pfff... Norma :cool1:

Jeszcze z Gorzowem :naughty:

no nie wiem , ZZ-ka była ale jakoś w ogólnym rozrachunku GW lepsze.

Opublikowano

Andersen to dno. Powinien wyleciec z tego skladu i to na dobre,bo to co "prezentuje" swoja jazda to jakas porazka jest :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Andersen to dno. Powinien wyleciec z tego skladu i to na dobre,bo to co "prezentuje" swoja jazda to jakas porazka jest :sick3:

I kim go zastąpisz ??? Mroczką ???

Opublikowano

Andersen to dno. Powinien wyleciec z tego skladu i to na dobre,bo to co "prezentuje" swoja jazda to jakas porazka jest :sick3:

I kim go zastąpisz ??? Mroczką ???

Nie ma motocykla typu "tandem" ? Może we dwóch dadzą radę ? :polew:

Tak serio to mecz ogólnie kiepski i nudny jak flaki z olejem. Nie tego się spodziewałem po derbach. Ten tor w ZG powinno się jakoś "zmodernizować".

Na Stali widowiska są zdecydowanie lepsze

Opublikowano

Proste że mecz nudny a takie napinanie od razu było wiadomo że wygra falubaz ale gra zaczyna sie teraz brak ZZ zobaczycie jak sie odbije zwłaszcza na koniec mistrza nie będą mieć za żadne skarby mój typ to Apator Toruń mistrzem Polski na dzień dzisiejszy pozdro

Opublikowano

mówili że brał, a w TV policja że nawet sprzedawał

Opublikowano

chodzi o Mateja Ferjana noooo wersji moze byc multum i tak sie nie dowiemy jak było naprawdę ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.