Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Złe dobrago początki... Wkrótce Was dojedziemy :naughty:

:good:

juz za dwa lata jesli awansujecie do EL albo za rok jesli awansujecie do 1 ligi a Tarnów spadnie z EL :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz pierwszy cel to zlać Unię :naughty: Drugi to Apator :evil:

to napisz kogo jestescie w stanie objechać z tego składu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

APATOR Toruń:

1. Wiesław Jaguś

2. Hans Andersen

3. Ryan Sullivan

4. Adrian Miedziński

5. Chris Holder

6. Darcy Ward

:gwizdanie:

BTW kibicuje Wandzie :good:

mało brakowało w poniedziałek , a szkoda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kibicem Unibaxu z racji że mieszkam w piernikowie :naughty: Wczorajszy mecz w Bydgoszczy załamał mnie :thumbdown::mysli: czy to był słaby dzień zawodników?Zresztą ktoś musi przegrać.Pozdrawiam wszystkich kibiców czarnego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staleczka, para Gollob/Pedersen ratuje nam znowu tylki, trzeba przyznac ze daja rade :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurban byłem wczoraj na tym meczu w Tyfusowie i powiem Ci ze tragedia , nikt nie jechał , tor taki sam jak w zielonej , dwie mijanki w całym meczu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurban byłem wczoraj na tym meczu w Tyfusowie i powiem Ci ze tragedia , nikt nie jechał , tor taki sam jak w zielonej , dwie mijanki w całym meczu :thumbdown:

tor jest równy dla wszystkich, tylko jedni są czasem lepiej spasowani... :gwizdanie:

jak narazie sezon zaczyna się dość zaskakująco. Wczorajszy mecz w Bydgoszczy jest tego przykładem doskonałym.

Wielki plus dla Gorzowiaków - mecze z Lesznem i Tarnowem rewelacja :) emocje do końca

minus dla mojej drużyny - w szczególności władz klubu... aż słów brakuje....

mam nadzieję, że tez sezon będzie przełomowy i władze ligi zmienią w końcu formułę rozgrywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor jest równy dla wszystkich, tylko jedni są czasem lepiej spasowani... :gwizdanie:

dokładnie :good: , ale jak masz tor ,który jest zrobiony tak zeby mozna było wyprzedzać vide Leszno to coś na dystansie po przegranym starcie można zrobić , w przypadku meczu w Bydgoszczy mozna było kończyć bieg po jednym kółku , u was w Zielonce jest tak samo , niestety nikt z działaczy nie patrzy na mecz przez pryzmat widowiska tylko tabelek - jest wynik są kibice , nie ma wyniku kibiców brak , , najlepiej potrenować przed meczem ustawić motocykle i dwie serie biegów odjebać na 5:1 lub 4:2 i spokój , potem tylko kontrola :thumbdown:

u nas ma być protest jak w zeszłym roku , cały młyn wyszedł po prezentacji ze stadionu :good:

byłem w niedziele w Bydgoszczy widziałem mecz na żywo , nie usprawiedliwiam naszych bo jeździli jak cioty , zero woli walki , nie wiem co sie dzieje , żeby Wiechu z Adrianem zrobili razem 2 pkt ??? :shocked: , na Miedziaka i Ryana najbardziej liczyłem , a od początku sezonu największe wrażenie na razie robi na mnie Andersen , widać ze gość szarpie , jedyny oprócz Ryana walczak , znany jest z olewającego stosunku , mecz-kasa i do domu.

Holder z Wardem i Tai-em tez w weekendy baluja w Moskwie do rana i na mecz przyjeżdzaja wyjebani w kosmos , dziwi mnie to że działacze nic z tym nie robią , Toruń to małe miasto , Holder ma ryja , że nie sposób go z kimś pomylić i kibice widzą w jakim stanie chodzi po starówce o 5:00 rano w niedziele :thumbdown:

Wielki plus dla Gorzowiaków - mecze z Lesznem i Tarnowem rewelacja :) emocje do końca

no jak bym nie chciał tej drużyny mieć u siebie , niech sie cieszą ze Matej coś jedzie bo gdyby nie on to wszystko w plecy , przeważnie wszystko sie rozstrzyga w ostatnim biegu , chyba bym och*jał z nerwów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz wyobraź sobie kontuzje Dzika i kto za niego te pkt zrobi ??? Gapa czy ruud ?? :kox:

minus dla mojej drużyny - w szczególności władz klubu... aż słów brakuje....

no nieciekawie macie , i wkórwia mnie to że wiekszość waszych kibiców stoi murem za działaczami , a oni walą w balona aż miło :thumbdown:

wykorzystuja popyt na speedway w waszym mieście :thumbdown:

władze ligi zmienią w końcu formułę rozgrywek

ale na co maja zmienić ?? wszystko było juz przerabiane i zawsze coś nie pasowało , masz pomysł ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na co maja zmienić ?? wszystko było juz przerabiane i zawsze coś nie pasowało , masz pomysł ????

zamiast play off - najlepsza czwórka i każdy z każdym :) i to samo 4-8, najlepszy mistrz, a ostatni - wypad. :naughty:

chociaż na to kalendarz nie pozwoli. :gwizdanie:

a co do Gorzowa to racja, jeden 'filar' z dwóch się wyłoży i powtórka z Czewy będzie ( oczywiście nikomu źle nie życzę :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast play off - najlepsza czwórka i każdy z każdym :) i to samo 4-8, najlepszy mistrz, a ostatni - wypad. :naughty:

pare lat temu przerabialiśmy taki układ , czemu zmienili ?? w sumie było dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurban byłem wczoraj na tym meczu w Tyfusowie

a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj! nie nasza wina, że Toruń dał d*py, a Andreas, Walasek i Emil dobrze pojechali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurban byłem wczoraj na tym meczu w Tyfusowie

a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj!

przestań świrować :wink4:

nie nasza wina, że Toruń dał d*py, a Andreas, Walasek i Emil dobrze pojechali!

oczywiście ze nie wasza wina , bardzo dobrze pojechaliście tylko szkoda ze cały mecz rozgrywał sie na pierwszym łuku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurban byłem wczoraj na tym meczu w Tyfusowie

a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj!

przestań świrować :wink4:

to łaskawie nie używaj słów, które zawsze powodują konflikty - jesteś klubowiczem i nie powinieneś używać słów, które prowokują :P:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurban byłem wczoraj na tym meczu w Tyfusowie

a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj!

przestań świrować :wink4:

to łaskawie nie używaj słów, które zawsze powodują konflikty - jesteś klubowiczem i nie powinieneś używać słów, które prowokują :P:wallbash:

jestem urodzonym Krzyżakiem i dla mnie od zawsze byliście Tyfusami , jak my Krzyzakami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem , kozacki filmik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Falubaz??!! :polew: :polew:

zmierza tam gdzie jego miejsce ---------> I liga :decayed:

W KOŃCU ZWYCIĘSTWO :kox:

no w końcu :good:

nasi tez roznieśli wczoraj Tarnów 64:26 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta :)

jak Panie i Panowie nastroje? nieciekawa sytuacja Stali najlepiej pokazuje jak chory jest obecny system rozgrywek, mam nadzieję, że przyszły sezon przyniesie zmiany...

Mieli pecha z Pedersenem, ale cóż - taki jest sport... Polonia z podobnych powódek jest w gorszej sytuacji...

ciekawe jak dzisiejszy mecz się rozstrzygnie i jakie będą pary półfinałow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...