Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie kórwa rozgadaliscie jak koniec sezonu za 3 mecze :thumbdown:

moim zdaniem cieślak odpuścil końcówke żeby nie trafic na Leszno tylko Falubaz.

Apator jest na fali wznoszącej , Leszno jakby troszke spuchło , zobaczmy w niedziele jak to bedzie wyglądać , ale taka para powinna być w finale :good:

nieciekawa sytuacja Stali najlepiej pokazuje jak chory jest obecny system rozgrywek

to nie jest chory system rozgrywek , tylko głupota prezesa , który opiera drużyne na dwóch zawodnikach gdzie w przypadku kontuzji ,w tym wypadku Nickiego nawet nie ma kto pojechać jako ZZ i zrobić za niego pkt. :thumbdown:

Polonia z podobnych powódek jest w gorszej sytuacji...

Polonie najprawdopodobniej spuści ich były pupil , arogancki cham Tomasz G. :wink4:

Nasz młodzieniec popisał się,takie gwiazdy objechał :good::notworthy:

Pulczyński Rewelacja

zeby ten chłopak ustabilizował forme na te 4-5-6pkt i byłoby git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie kórwa rozgadaliscie jak koniec sezonu za 3 mecze :thumbdown:

moim zdaniem cieślak odpuścil końcówke żeby nie trafic na Leszno tylko Falubaz.

Apator jest na fali wznoszącej , Leszno jakby troszke spuchło , zobaczmy w niedziele jak to bedzie wyglądać , ale taka para powinna być w finale :good:

nieciekawa sytuacja Stali najlepiej pokazuje jak chory jest obecny system rozgrywek

to nie jest chory system rozgrywek , tylko głupota prezesa , który opiera drużyne na dwóch zawodnikach gdzie w przypadku kontuzji ,w tym wypadku Nickiego nawet nie ma kto pojechać jako ZZ i zrobić za niego pkt. :thumbdown:

Polonia z podobnych powódek jest w gorszej sytuacji...

Polonie najprawdopodobniej spuści ich były pupil , arogancki cham Tomasz G. :wink4:

Nasz młodzieniec popisał się,takie gwiazdy objechał :good::notworthy:

Pulczyński Rewelacja

zeby ten chłopak ustabilizował forme na te 4-5-6pkt i byłoby git :good:

Popieram słowa kolegi :good: Zresztą Cieślak na koniec meczu sam to powiedział i chyba był zadowolony że trafia na Falubaz.Cytuję :Marek Cieślak (trener Betardu Wrocław): W dniu dzisiejszym gospodarze byli lepsi, tego się nie da ukryć. Dużo punktów straciliśmy przez defekty. Madsenowi w przeciągu całych zawodów szwankowały motocykle, mechanicy nie mogli się połapać o co chodzi. Ten zawodnik zwykle jeździ dużo lepiej, na pewno stracił dziś jakieś 7 - 8 punktów. Jeśli chodzi o Maćka Janowskiemu to jemu z kolei co chwilę paliło się sprzęgło. Później już wiadomo - jechaliśmy po prostu po to, by bronić naszego miejsca w czołowej czwórce. Specjalnie zmartwiony nie jestem faktem, że trafiliśmy na Falubaz, ponieważ lepiej jechać z zielonogórzanami niż z Lesznem. Mimo wszystko życie pokaże czy mam rację. Do tej pory dwa mecze z Falubazem wygraliśmy, z Unią oba przegraliśmy, więc patrząc przez ten pryzmat, chyba dobrze się stało, że pościgamy się z Falubazem. Co nas czeka w niedzielę to zobaczymy.

Co do Pulczyńskiego.Tak jak moskal piszesz.Niech w każdym meczu zrobi po te 4-6 pkt ,to już będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieciekawa sytuacja Stali najlepiej pokazuje jak chory jest obecny system rozgrywek

to nie jest chory system rozgrywek , tylko głupota prezesa , który opiera drużyne na dwóch zawodnikach gdzie w przypadku kontuzji ,w tym wypadku Nickiego nawet nie ma kto pojechać jako ZZ i zrobić za niego pkt. :thumbdown:

Polonia z podobnych powódek jest w gorszej sytuacji...

To pech i nic więcej wygrywać cały sezon i jechać najważniejsze mecze bez głownego zawodnika to tak jak by Kubica jechał po mistrzostwo a w ostatnim wyścigu na pit stopie mechanik zle przykręcił kolo.Gdzie było by Leszno np bez Hampela czy Zielona chociażby bez Hancocka

Jak pisał menthol niesprawiedliwy system wg mnie beznadziejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pech i nic więcej wygrywać cały sezon i jechać najważniejsze mecze bez głownego zawodnika to tak jak by Kubica jechał po mistrzostwo a w ostatnim wyścigu na pit stopie mechanik zle przykręcił kolo.Gdzie było by Leszno np bez Hampela czy Zielona chociażby bez Hancocka

Jak pisał menthol niesprawiedliwy system wg mnie beznadziejny

Bzdura :thumbdown:

Leszno ma wyrównany skład i nawet gdyby Hampel lub Adams wypadł to reszta swoje dorzuci + Shields na 5-6pkt , to samo Zielona , wypada Herbie , wskakuje Iversen , robi 5-6pkt a reszta dorzuca po jednym wiesz dlaczego ??? BO TO SĄ DRUŻYNY, A NIE ZLEPEK INDYWIDUALNOŚCI :good:

W Gorzowie Tyfus , Dzik i ??.......................długo nic........ Pawlicki , ci trzej zawodnicy byli gwarantem średnio 35pkt

gollob 13-15

Dzik 10-13

Pawlicki 10-13

a gdzie jest reszta ??? I do tego wszystkiego CzeCze , baran jakich mało , podniecajacy sie wszystkimi swoimi zawodnikami , mówiący ile to pracy nie włozyli , itp. i co ??? 3 rok z rzedu Falubaz wysyla was na majorke w Sierpniu.

a co do kontuzji Nickiego to powiedz mi jedna rzecz , w pierwszym mczu w Zielonce skorzystaliście z ZZ która dała mało pkt a mecz był na styku dzieki taktycznym , itp. przegraliście czterema pkt , w drugim meczu z ZZ zdobyliście 12pkt więc nie świruj mi tu pawiana ze jechaliście bez czolowego zawodnika , dzik napewno wiecej by nie zrobił , jest po kontuzji i istnieje prawdopodobieństwo ze zrobiłby mniej :thumbdown:

wina leży po stronie Gapińskiego/Zagara a nie Pedersena !!! nie od dzis wiadomo ze Gapa ma słabą psyche i w najwazniejszych momentach mięknie , druga sprawa to niech Komarnicki przestanie płacić ryczałtem , zobaczysz ze Nicki bedzie najzdrowszym zawodnikiem Eligi :good:

Trzecia sprawa to wiesz ze nigdy ,przenigdy druzyna z Pedersenem w składzie nie zdobyła majstra , z tego co wiem macie z nim kontrakt na przyszły rok :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Golloba Petersena i długo długo nic

http://www.stalgorzow.pl/?mod=article&cID=58

średnia pozostałej dwójki Gapa Zagar tak jak Pawlickiego, inna sprawa że Pawlicki równo a Ci dwaj różnie

OK mecz zawalili obydwaj wiem o tym ale gdyby był Nicki wg mnie mecze byłyby wygrane.

Musiałbyś zobaczyć te derby i napinkę (po obydwóch stronach) związaną z nimi.

Falubazy po pierwszym meczu delikatnie mówiąc nie byli zadowoleni wyszło jak wyszło jechali bo widzieli że nie mają nic do stracenia specjalnie nikt na nich nie stawiał, jak rok temu podczas finałów.

Co do pecha doliczyć można kontuzja Zmarzlika którego forma rosła a syna Gustafssona :thumbdown:

A we wrózbiarstwo dotyczące Nickiego bym się nie bawił bo to jest sport stary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabacz na dwa najważniejsze mecze , tylko ta 3 (Gollob,Pedersen/ZZ,Pawlicki) cos zrobila :thumbdown:

Ja wiem jak napinka była przed meczami , obserwuje uwaznie fora internetowe , oglądałem ostatni mecz.

nie mysl sobie ze kibicuje fallusom :wink4: , takiej napinki jaką oni przedstawiaja nie stosuje nikt na świecie :polew: :polew: :polew: :polew: , Boga prosiłem zeby przegrali dwumecz , rozczarowałem sie strasznie :thumbdown:

no i szkoda Komarnickiego bo tyle co on serca włożył w swój klub to w głowie sie nie mieści :thumbdown:

Co do zmarzlika to mam mieszane uczucia , co do Gustafssona to masz racje , dno , dno , nie poszedł w ślady ojca :thumbdown:

Na przyszły sezon musicie kupić zawodnika na 8-10pkt no i przede wszystkim zatrzymać Pawlickeigo bo bez dobrego juniora w Elidze nie ma czego szukać. :wink4:

no i sprzedajcie Nickiego lub niech mu Komar nie płaci ryczałtem tylko za to co wywalczy na torze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz w lepszym tonie :good:

Tym razem ze wszystkim się zgodzę poza tym, że z tego co wiem ryczałt ma '"tylko" Gollob...

Komar nie jest doskonały ale naprawdę od wielu wielu lat stara się dla klubu a nie dla pieniędzy: zobacz Les Gondor...(Stal, Pogoń SZ)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

190910.jpg

oprawy kox ale kibice/napinacze dno :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 06:27_________________________________________________no skoro odswiezyliscie temat to jak myslicie kto/gdzie rozkradnie Polonie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam się dzieje :?:

Bydgoszcz się końćzy :mysli:

P.S. Falubaz ultrasowo najlepszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam się dzieje :?:

Bydgoszcz się końćzy :mysli:

P.S. Falubaz ultrasowo najlepszy :naughty:

no spadaja chłopaki , do wzięcia Emil , Walas , moze Jonsson jak znajdzie pracodawce który w niego uwierzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, sezon transferowy zapowiada się ciekawie, a zmiany szykowane są prawie w każdym klubie ( przynajmniej wszyscy tak mówią )

najwięcej pewnie wyda Toruń i Rzeszów, może Komar też jak jeszcze ma siły na żużel. Leszno też następcy Adamsa musi poszukać... będzie się działo :)

Myślę, że oprócz tej trójki do wzięcia będą jeszcze rudy i dzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oprócz tej trójki do wzięcia będą jeszcze rudy i dzik

Rudego do nas przymierzają ale kosztem Saletry , i jesli tak to ja pier.dole , wole Saletre :good:

Myślisz ze Komar puści Dzika ???? maja na 2 lata podpisany kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego Waszego sloganu...

Żużlowcy nie mają nazwisk, tylko każdy jakimś przydomkiem jest wołany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że go puści... a Saletra to kto? [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 09:24_________________________________________________

Nie rozumiem tego Waszego sloganu...

Żużlowcy nie mają nazwisk, tylko każdy jakimś przydomkiem jest wołany :mysli:

rudy to Crump, a dzik to Pedersen, ten trzeci to też nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego Waszego sloganu...

Żużlowcy nie mają nazwisk, tylko każdy jakimś przydomkiem jest wołany :mysli:

Rudy - Crump

Dzik - Nicki Pedersen

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak pochodzisz troszke na żużel to załapiesz :gwizdanie:

a Saletra to kto?

Sullivan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...