Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Graty dla Falubazu (dla pozostałych awansujących też :) ). Ładny meczyk. Gollob - lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jednak niedziela cudów , zwłaszacza w Czewie , co sie dzieje z Kasprzakiem ??? wczoraj było conajmniej tragicznie. Kryjom w wywiadze po 10 biegu stwierdza że Unia zremisowała w tym roku 3 razy , ja wiem że napewno dwa :kox: . czyzby był jasnowidzem i wiedział 5 biegów do przodu jaki bedzie wynik wczorajszego meczu ?? :kox: :kox: conajmniej dziwne. Podobała mi sie jazda Dobrusia i Freda :good:

W zielonce też nie za wesoło , liczyłem na pogrom ale Staleczka sie postawiła , mina pana Żyty przed 15 biegiem kiedy był remis - bezcenna !!!! a tak sie napinał , że wyśle ich na wakacje. troszke sie spocił.

Apator jak to Apator , w tej dyspozycji idzie na mistrza , widać że Chris kupił sprzęt , w anglii dwa komplety , wczoraj też nieźle.

Wiechu jak wróci i bedzie w dyspozycji to mamy 4 zawodników którzy zrobią min 10 pkt : Wiechu , Miedziun , Ryan i Chris , do tego dochodzi moim zdaniem fenomenalny Darcy Ward i Czewa powinna klęknąć w półfinale.

jak uważacie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tutaj idą wałki to sam już nie wiem co myśleć ... ważne że Apator idzie na majstra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tutaj idą wałki to sam już nie wiem co myśleć ... ważne że Apator idzie na majstra :good:

na 100% wałek , tak samo jak tydzień temu pierwszy mecz Apatora z Polonią , remis był bajką dla obu drużyn , Polonii dawał prawie pewny półfinał , a Toruń był na 100% pewny że u siebie wygra i wejdzie także do półfinałów. i teraz jest dobrze bo w najgorszym wypadku gdyby Toruń odpadł w półfinale z Czewą a Polonia na 99% odpadnie z Zielonką to po raz 5 w tym sezonie odbędą się derby bo będą walczyć o brązowy medal , co dla klubu jest konkretnym zastrzykiem kasy , np. wczoraj w Toruniu było 17.000 co daje sumke niemałą prawie pół miliona złotych :shocked:. No i drugi aspekt tej sprawy że Toruń w dwumeczu znowu wklepie Bydgoszczy i brązowy medal ma pewny.

To jest nabardziej pesymistyczna opcja, i tak przed sezonem upatrywali nas na miejscach 5-6 , Leszno miało mieć majstra a wczoraj zakończyli sezon. Nazwiska nie jadą :wink4:

Szkoda że w niedziele w Czewie pojedziemy bez Jagusia , to duże osłabienie , jestem ciekaw czy Ward pojedzie wtedy można byłoby jechać trzema juniorami , powalczyć o jak najmniejszy wymiar kary i w Toruniu odrobić. Pożyjemy zobaczymy.

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 09:03_________________________________________________I jak panowie po niedzieli ?? co niektórzy zdziwieni ???? :polew: :polew:

Toruń pokazał swoja siłe w półfinale i moim zdaniem jest głównym faworytem do DMP :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Do Czestochowy przyjechał Toruń i kibice Włókniarza mogli zobaczyć to czego nie maja na co dzień , czyli druzyne a nie zlepek indywidualności. Dwóch zawodników meczu nie wygra i wątpie żeby w rewanżu czewa wygrała na motoarenie , tam nikt nie wygrał i jeszcze długo nie wygra :decayed:

Bardzo dobra postawa Tyfusów , 12 punktów do przodu to dobry prognostyk przed rewanżem w Zielonce. podobała mi sie mina Pana Żyty , przed meczem pewny siebie a przed nominowanymi zatroskana twarz , tak samo było przed tygodniem w meczu z Gorzowem. Cieszyłbym sie jakby falubazów nie było w finale , może trener zszedłby na ziemie , bo tak ekipa jest za***ista tylko Żyto nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch zawodników meczu nie wygra i wątpie żeby w rewanżu czewa wygrała na motoarenie , tam nikt nie wygrał i jeszcze długo nie wygra

Nie był bym tego taki pewny no ale pożyjemy zobaczymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch zawodników meczu nie wygra i wątpie żeby w rewanżu czewa wygrała na motoarenie , tam nikt nie wygrał i jeszcze długo nie wygra

Nie był bym tego taki pewny no ale pożyjemy zobaczymy :wink4:

NYNA , ale napisz coś wiecej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

licze na nagłą chorobe Gapińskiego pod koniec tygodnia :good:

Szkoda, że nie oglądałem :thumbdown:

oj załuj żałuj , po trzecim biegu Richardsson dostał w ryj w parkingu od Sullivana :kox:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:37_________________________________________________najgorsze w przypadku Czewy jest to że jeśli nie wejdzie do finału to jest koniec żużla w tym mieście , z taką paką ,za takie pieniądze nie zrobić DMP.... bez sponsora... Maślanke za te kontrakty bez pokrycia to powinniście na taczce wywieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu więcej pisać.Spotkały się 2 mocne drużyny i wszystko się może zdażyć.Zdecydować może dyspozycja lub nie dyspozycja dnia więc ja bym nie był taki pewny kto wygra bo na tym etapie wszystko się może zdażyć. Szkoda tylko że spotkaliśmy się teraz a nie w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że spotkaliśmy się teraz a nie w finale.

no szkoda ,szkoda...[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 08:46_________________________________________________Czewa szuka wygranej przy "zielonym stoliku" :decayed:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/09/08/kara-dla-sullivana/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne bo za takie coś to Ryan powinien przecież nagrodę dostać. Zastanów się trochę. Jak zawodnik tej klasy może robić coś takiego w tak ważnym meczu, dobrze wie jakie mogą być tego konsekwencje.

Z drugiej strony ciekawe co byś pisał jak by to Lee uderzył Ryana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , ale niech go ukaraja finansowo a nie dyskwalifikacją , bo bedzie sie to za Włókniarzem ciągnęło jak smród po gaciach , jak reszta ich przekrętów w karierze p. Maślanki.[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 11:58_________________________________________________A Lee nie uderzyłby nikogo bo jest miękka faja :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak jest pewne że go ukrają finansowo i nic pozatym.Co do układów itp. to Toruń ma lepsze niż Cze-wa więc takiego prezentu w postaci wykluczenia raczej nie będzie.

A Lee nie uderzyłby nikogo bo jest miękka faja

Może i jest, nie wiem nie znam go osobiście. A jechałeś kiedyś po torze chociaż z 40 km/h bo wtedy dobrze widać kto jest miękka faja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie zachowanie zuzlowcow ostatnimi czasy jest dosc czesto spotykane :naughty:

W sumie sie nie dziwie bo prze takie wożenie po płotach można zdrowie/życie stracic.

W jednym biegu w Czewie tez Richardsson wywiózł Jagusia ale ten zdążył mu na wyjściu uciec , nie powinno sie tak robic , ja rozumiem frustracje zawodnika którego 17-letni juniorzy przyjezdnej drużyny objeżdżają ale troszke umiaru.

Zawiodłem sie również na Hancocku bo bardzo go lubie , zawsze jeździ fair a w ostatnim meczu też miał kilka nieładnych zagrań. szkoda.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 06:19_________________________________________________W Bydzi chyba synalek prezesa załatwił mu dymisje :good:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/09/09/dostal-w-pape-i-przeprosil-wideo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydzi chyba synalek prezesa załatwił mu dymisje :good:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/09/09/dostal-w-pape-i-przeprosil-wideo/

heh... czytałem o tym rano i wygląda to tak jak opisali :) [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 19:25_________________________________________________teraz wyciągną autora filmiku ze stadionu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydzi chyba synalek prezesa załatwił mu dymisje :good:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/09/09/dostal-w-pape-i-przeprosil-wideo/

heh... czytałem o tym rano i wygląda to tak jak opisali :) [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 19:25_________________________________________________teraz wyciągną autora filmiku ze stadionu :polew:

tez czytałem ,ale dopóki nie zobaczyłem filmu to podchodziłem z lekkim dystansem. Takie rzeczy tylko w Brzydgoszczy :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie typy na niedziele?

toruń - czewa - myślę że wynik oscylujący około remisu, może z lekką przewagą Apatora

zg - bydg - wygrana falubazu, ale może zabraknąć kilku punktów... niestety[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 08:25_________________________________________________śledzę właśnie na SportowychFaktach.pl finał brązowego kasku z Wrocławia.

oto obsada:

Wyniki:

1. Maciej Janowski (Atlas Wrocław) - (3,3,3,

2. Jakub Jamróg (Unia Tarnów) - (1,1,w,

3. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) - (0,w,-,-,-) 0

4. Sławomir Musielak (Unia Leszno) - (2,3,3,

5. Mariusz Konsek (Orzeł Łódź) - (1,0,u,

6. Łukasz Sówka (KM Lazur Ostrów) - (3,3,2,

7. Damian Adamczak (Polonia Bydgoszcz) - (0,2,0,

8. Łukasz Cyran (Caelum Stal Gorzów) - (2,1,u,

9. Dawid Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów) - (1,2,w,

10. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) - (2,0,2,

11. Paweł Zmarzlik (Caelum Stal Gorzów) - (0,3,1,

12. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) - (3,2,3,

13. Kacper Gomólski (Start Gniezno) - (1,1,1,

14. Damian Sperz (Lotos Wybrzeże Gdańsk) - (3,2,w,

15. Mateusz Chochliński (RKM ROW Rybnik) - (d,w,-,

16. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń) - (2,d,0,

R1. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) - (2,u

i relacja bieg po biegu:

Bieg po biegu:

1. Janowski, Musielak, Jamróg, Woźniak

[...]

10. Dudek, Curyło, Konsek (u), Jamróg (w/u)

Na drugim łuku upadł Jakub Jamróg. Zawodnik Unii Tarnów jest wykluczony z powtórki.

11. Cyran (u), Sperz (w/u), Curyło (u), Lampart (w/u)

Szymon Woźniak wycofał się z zawodów. Dawid Lampart upadł na tor jadąc na drugim miejscu i jest wykluczony z powtórki. W powtórce na tor upadł Damian Sperz i on też jest wykluczony z powtórki. Jedyny rezerwowy w zawodach - Mikołaj Curyło wycofał się z dalszych startów. W kolejnej powtórce pojedzie osamotniony Łukasz Cyran. W kolejnej powtórce Cyran upadł na tor na drugim łuku trzeciego okrążenia. Zawodnik Stali Gorzów podniósł się z toru i próbował biec do mety po 3 punkty, jednak ta sztuka mu się nie udała.

12. Musielak, E.Pulczyński, Gomólski, Adamczak

czytajcie opis biegu 11 :polew: :polew: :polew: niezły kabaret musiał być :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...