Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

O , spoko , trafił sie koleś który jest na miejscu. to powiedz jak jest faktycznie bo ja siedze w Piasecznie i info biore tylko z gazet i netu a one są nieprzychylne. Oczywiście bardzo bym chciał zeby zdążyli , to normalne....[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 10:00_________________________________________________dropsone , w którym miejscu Torunia mieszkasz ????

Opublikowano

ja kilka razy byłem na meczu w Toruniu na Apatorze .... i raz w Zielonej Górze .... w Poznaniu kilka razy na PSŻ Poznań i cieszę się że nasza liga jest tak mega mocna .... :good::notworthy:

Opublikowano

do konca roku 08 bylo juz wszystko zalane, i gotowa byla konstrukcja dachu, coprawda nie tak jak planowali bo mieli zadaszyc w calosci ale okazalo sie ze koszt to ponad 15mln a nie tak jak zakladali na poczatku niecale 10mln i pier..... ze kiedys to sie zrobi, a prawda jest taka ze jak nie zrobia teraz to nie bedzie wcale, ze starego stadionu zdjeta jest juz nawierzchnia, nie ma tez lawek, mialy jechac do grudziadza

Opublikowano
  • Autor

No fakt , jesli teraz nie zrobią to już nie bedzie , chyba ze PAN ROMAN sypnie z sakwy

Opublikowano

on juz swoje sypnąl pewnie :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ma z czego , choć teraz kryzys...[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 12:44_________________________________________________Co tu tak cicho ?????

Przedwczoraj ogłoszono dwie bomby transferowe :

1. Bajerski w Toruniu :shocked::polew: :polew:

2. Jacek Gollob w Gorzowie :slina::polew: :polew:

Mam nadzieje ze to tylko umowy Warszawskie....

Opublikowano
  • Autor

spoko , a jak to w tej chwili wygląda w realu ????? jest jakaś stronka gdzie mozna zobaczyć postęp prac???

Opublikowano

w tym linku sa fotki ale z 27 jak przejezdzale mostatnio to tak to wyglada w realu bo podjechac blizej nie mozna bo wszystko pozamykane

Opublikowano
  • Autor

Cienko to wyglada , mało czasu zostało.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/02/10/kryzys-finansowy-dopadl-gdanski-zuzel/

Polny ta bidulka płacze że Gdański żużel dopadł kryzys , skoro zatrudnia sie dwie pijawki speedwaya w postaci pana Bjerre i Andersena to niestety tak bedzie to wyglądać. To ze oni wycyckaja Gdańsk z pieniedzy było wiadomo przed kryzysem a biorąc pod uwage fakt iz Polny zatrudnił ich gdy juz było naprawde cienko na giełdach świadczy tylo o tym ze podpisał umowy bez pokrycia "jakos to bedzie" , i teraz lipa.. wątpie zeby im starczyło kasy do Playoff a wiadomo ze ani Andersen ani Bjerre na kredyt nie pojedzie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

smiertelny wypadek na nowo budowanym stadionie zuzlowym w toruniu!!!! moze i to bedzie najszybciej wybudowany stadion ale nie zdziwie sie jak to bedzie najwieksza katastrofa budowlana!!!!

Opublikowano
  • Autor

na budowach dochodzi do wielu wypadków , w tym śmiertelnych , nikt tego nie nagłaśnia , gorzej bedzie w tym przypadku , juz media zadbają o to.. :decayed:

Opublikowano

ale i cala reszta zadbala zeby to "dobrze wygladalo"dla firmy, oczywiscie wina pracownika.... ble ble ble tam idzie taka kasa ze niewiadomo co sie stanie i jakiej jakosci bedzie stadion to i tak liga sie zacznie normalnie w toruniu na nowym stadionie... zobaczymy tylko jak to sie skaczy, kazdy macz w toruniu bedzie i tak jak na wyjezdzie to cale przeniesienie tego stadionu w takim czasie to troche pomylka

Opublikowano
  • Autor

kazdy macz w toruniu bedzie i tak jak na wyjezdzie

w zeszłym roku wszystkie mecze na wyjeździe mieliśmy do przodu :good:

Opublikowano

Moskal i tu się z Tobą nie zgodzę. Przypomnij sobie wynik meczu z 7 września 2008... :oklaski:

...z Falubazowym Pozdrowieniem :thankyou2:

Opublikowano
  • Autor

Moskal i tu się z Tobą nie zgodzę. Przypomnij sobie wynik meczu z 7 września 2008... :oklaski:

...z Falubazowym Pozdrowieniem :thankyou2:

sory zapomniałem, zwracam honor. ale ja bym sie tym meczem tak nie chlubił na twoim miejscu :naughty:

Opublikowano

chlubie sie chlubie i nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo. Przypomnij sobie kim "rozwaliliśmy" późniejszego Mistrza Polski :)

Opublikowano
  • Autor

Przypomnij sobie kim "rozwaliliśmy" późniejszego Mistrza Polski :)

Tak poważnie ??? to fatalnym przygotowaniem toru który nie nadawał sie do jazdy

Opublikowano

każdy robi tor pod siebie :) 48-42 :))))

Opublikowano
  • Autor

No tak , ale w sumie to nie był tor bezpośredni pod was , bo skoro Zengi który zna go jak własną kieszeń składał sie w łuk na 3 razy :polew: , to samo ciotka Pepe , chociaż jemu sie nie dziwie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.