Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No spoko;)

Napisałeś [..]można kupić normalny bilet, ale będziemy musieli stać ze 3 godziny... - napisalem "OK".

A trochę słaby kontakt ze światem miałem, bo byłem w Budapeszcie wtedy i nawet nie nosiłem ze sobą telefonu..

Ale luzik - nie kombinuj już biletów, bo moja kobieta zaczęła kręcić nosem, bo w weekend mamy kilka ważnych spraw do załatwienia i co prawda mógłbym jechać sam do Torunia :evil: Ale wiesz jak jest :polew:

Ustawimy się po prostu na następną kolejkę, a Ja z Wawy będę trzymał kciuki :good:

Opublikowano
  • Autor

spoko , a za kogo bedziesz trzymał ??? :naughty:

Pojedziemy w przyszłym roku całą bandą

Opublikowano

Doprawdy głupie pytane.. :doh1:

Opublikowano
  • Autor

mistrz mistrz A - PA - TOR

Tak masz krzyczeć w domu przed TV :polew:

Opublikowano

Pffffffff... Hehehehe :polew:

Opublikowano

mistrz mistrz apator!

Opublikowano

:oklaski: :afro:

Opublikowano
  • Autor

mistrza juz mamy na ku..we Bydgoszcz czekamy !!!!!

byłem na meczu , siedziałem obok klatki gości , ale mieli miny , miedzy soba sie barany tłukli bo nie mieli z kim , to bydło leszczyńskie..

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

byłem na meczu , siedziałem obok klatki gości , ale mieli miny , miedzy soba sie barany tłukli bo nie mieli z kim , to bydło leszczyńskie..

Bydło bydłem, ale frekwencję na meczach mają :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mają mają , bo oprócz żużla nic tam wiecej nie ma w Lesznie

Opublikowano

mają mają , bo oprócz żużla nic tam wiecej nie ma w Lesznie

A w innych miastach to coś mają :?:

W RZ siatkarzy... a reszta :mysli:

Opublikowano
  • Autor

u nas jeszcze hokej w Elidze

Opublikowano

u nas jeszcze hokej w Elidze

Ano tak, zapomniałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cieniują bo cieniują , ale są :good:

Opublikowano

mistrza juz mamy na ku..we Bydgoszcz czekamy !!!!!

nie przeginasz :blink:

jeszcze pare lat temu jak mialem wiecej czasu to kibicowalam polonii i jakos nie mialem takiego podejscia do innych druzyn ...

Opublikowano

No i w częstochowie Siata też :naughty:

65658.jpg

Mistrzostwo Polski - siatkówka mężczyzn

1990 1993 1994 1995 1997 1999

Mistrzostwo Polski - siatkówka mężczyzn - juniorzy do lat 18

1994

Mistrzostwo Polski - siatkówka mężczyzn - juniorzy starsi

2001

Superpuchar Polski - siatkówka mężczyzn

1995

Puchar Polski - siatkówka mężczyzn

1998

AZS CZĘSTOCHOWA - SEZON PO SEZONIE

1990 - Mistrzostwo Polski

1991 - Wicemistrzostwo Polski

1992 - Wicemistrzostwo Polski

1993 - Mistrzostwo Polski

1994 - Mistrzostwo Polski

1995 - Mistrzostwo Polski

1996 - III miejsce

1997 - Mistrzostwo Polski

1998 - V miejsce i Puchar Polski

1999 - Mistrzostwo Polski

2000 - III Miejsce

2001 - Wicemistrzostwo Polski

2002 - Wicemistrzostwo Polski

2003 - Wicemistrzostwo Polski

2004 - III Miejsce

2005 - III Miejsce

:kox: Ale się napuszyłem teraz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

qoperek , przecież żartuje. przez cały rok myślałem o najwiekszych derbach Polski : DERBACH POMORZA. pozdrawiam Cie , wiesz ze miedzy naszymi miastami trwa , może teraz troszke mniej to widać , "swięta wojna". sory jeśli Cię uraziłem.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 11:30_________________________________________________

:kox: Ale się napuszyłem teraz :polew: :polew:

strasznie.....

Opublikowano

hehehe.. Moskal ziomalu, gdzie Ty się podziewasz ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

k**wa nie mam dostepu do neta , ale pozdrawiam z zaświatów :> :>[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:54_________________________________________________Na początek pozdrowienia od miłościwie nam panującego MISTRZA POLSKI

fin31tq7.jpg

no panowie sezon ogórkowy trwa , wypisywać mi tu migiem swoje typy , komentarze do tegorocznych transferów , itp. acha , prosze mi napisać jaki klub jest w stanie wypożyczyć nam stadion na jakies pierwsze pięć kolejek bo w Toruniu za chu.a się nie wyrobią z budową nowego....

Moje spostrzeżenia :

1. ciesze sie że Hancock podpisał w Czewie bo byłoby cienko

2. ciesze sie że Andersen poszedł do Gdańska , będzie bardziej wyrównana liga , a nie tak jak w zeszłym roku 2 druzyny jeżdziły i lały wszystkich dookoła.

3. Martwi mnie postawa działaczy z Bydgoszczy , bo nie zrobili nic żeby wzmocnic Polonie , Chrzanowskiego nie licze bo to statysta i bedzie robił 5-6 pkt na mecz, ciekawy jestem co zaprezentuje "Toninho" , czy bedzie jeżdził tak jak 2-3 lata temu ??? to jest również znak zapytania.

4. Nicholls i Watt we Wrocławiu... tu może być niespodzianka bo jak cieślak pogoni ich do siłowni w okresie zimowym i bedzie na głęboko orał tor przed kazdym spotkaniem to mozemy miec powtórke sprzed kilku lat kiedy nikt oprócz Wrocławian nie potrafił jeździc na ich torze... ich dwóch plus Crumpie , młody talen Janowski i jest czterch gości którzy mogą wygrac mecz.

5. Gorzów - Dojście Zagara i Okonia teoretycznie wzmocni zwłaszcza biorąc pod uwage to że Zagar gdy nie startuje w GP to ptrafi w lidze pojechac , patrzac na wyniki z zeszłego roku. Dwalata temu gdy jeździł u nas i miał jednocześnie starty w GP to niestety ale nie dawał rady ,no a Okoń to pierwszoligowiec nie ma co ukrywać

6. W KOŃCU PO ROKU PRZERWY POWRACAJĄ WIELKIE DERBY POMORZA !!!

Opublikowano

klub jest w stanie wypożyczyć nam stadion na jakies pierwsze pięć kolejek bo w Toruniu za chu.a się nie wyrobią z budową nowego....

dlaczego tak uwazasz? wiesz w jakim stanie jest juz stadion coprawda plany sie zmienily i nie bedzie w calosci zadaszony ale wydaje mi sie ze spokojnie zdaza, tylko ciekawe jak bedzie z trwaloscia takiego stadionu budowanego w takim tepie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.