Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko;)

Napisałeś [..]można kupić normalny bilet, ale będziemy musieli stać ze 3 godziny... - napisalem "OK".

A trochę słaby kontakt ze światem miałem, bo byłem w Budapeszcie wtedy i nawet nie nosiłem ze sobą telefonu..

Ale luzik - nie kombinuj już biletów, bo moja kobieta zaczęła kręcić nosem, bo w weekend mamy kilka ważnych spraw do załatwienia i co prawda mógłbym jechać sam do Torunia :evil: Ale wiesz jak jest :polew:

Ustawimy się po prostu na następną kolejkę, a Ja z Wawy będę trzymał kciuki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrza juz mamy na ku..we Bydgoszcz czekamy !!!!!

byłem na meczu , siedziałem obok klatki gości , ale mieli miny , miedzy soba sie barany tłukli bo nie mieli z kim , to bydło leszczyńskie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na meczu , siedziałem obok klatki gości , ale mieli miny , miedzy soba sie barany tłukli bo nie mieli z kim , to bydło leszczyńskie..

Bydło bydłem, ale frekwencję na meczach mają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają mają , bo oprócz żużla nic tam wiecej nie ma w Lesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają mają , bo oprócz żużla nic tam wiecej nie ma w Lesznie

A w innych miastach to coś mają :?:

W RZ siatkarzy... a reszta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrza juz mamy na ku..we Bydgoszcz czekamy !!!!!

nie przeginasz :blink:

jeszcze pare lat temu jak mialem wiecej czasu to kibicowalam polonii i jakos nie mialem takiego podejscia do innych druzyn ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w częstochowie Siata też :naughty:

65658.jpg

Mistrzostwo Polski - siatkówka mężczyzn

1990 1993 1994 1995 1997 1999

Mistrzostwo Polski - siatkówka mężczyzn - juniorzy do lat 18

1994

Mistrzostwo Polski - siatkówka mężczyzn - juniorzy starsi

2001

Superpuchar Polski - siatkówka mężczyzn

1995

Puchar Polski - siatkówka mężczyzn

1998

AZS CZĘSTOCHOWA - SEZON PO SEZONIE

1990 - Mistrzostwo Polski

1991 - Wicemistrzostwo Polski

1992 - Wicemistrzostwo Polski

1993 - Mistrzostwo Polski

1994 - Mistrzostwo Polski

1995 - Mistrzostwo Polski

1996 - III miejsce

1997 - Mistrzostwo Polski

1998 - V miejsce i Puchar Polski

1999 - Mistrzostwo Polski

2000 - III Miejsce

2001 - Wicemistrzostwo Polski

2002 - Wicemistrzostwo Polski

2003 - Wicemistrzostwo Polski

2004 - III Miejsce

2005 - III Miejsce

:kox: Ale się napuszyłem teraz :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qoperek , przecież żartuje. przez cały rok myślałem o najwiekszych derbach Polski : DERBACH POMORZA. pozdrawiam Cie , wiesz ze miedzy naszymi miastami trwa , może teraz troszke mniej to widać , "swięta wojna". sory jeśli Cię uraziłem.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 11:30_________________________________________________

:kox: Ale się napuszyłem teraz :polew: :polew:

strasznie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa nie mam dostepu do neta , ale pozdrawiam z zaświatów :> :>[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:54_________________________________________________Na początek pozdrowienia od miłościwie nam panującego MISTRZA POLSKI

fin31tq7.jpg

no panowie sezon ogórkowy trwa , wypisywać mi tu migiem swoje typy , komentarze do tegorocznych transferów , itp. acha , prosze mi napisać jaki klub jest w stanie wypożyczyć nam stadion na jakies pierwsze pięć kolejek bo w Toruniu za chu.a się nie wyrobią z budową nowego....

Moje spostrzeżenia :

1. ciesze sie że Hancock podpisał w Czewie bo byłoby cienko

2. ciesze sie że Andersen poszedł do Gdańska , będzie bardziej wyrównana liga , a nie tak jak w zeszłym roku 2 druzyny jeżdziły i lały wszystkich dookoła.

3. Martwi mnie postawa działaczy z Bydgoszczy , bo nie zrobili nic żeby wzmocnic Polonie , Chrzanowskiego nie licze bo to statysta i bedzie robił 5-6 pkt na mecz, ciekawy jestem co zaprezentuje "Toninho" , czy bedzie jeżdził tak jak 2-3 lata temu ??? to jest również znak zapytania.

4. Nicholls i Watt we Wrocławiu... tu może być niespodzianka bo jak cieślak pogoni ich do siłowni w okresie zimowym i bedzie na głęboko orał tor przed kazdym spotkaniem to mozemy miec powtórke sprzed kilku lat kiedy nikt oprócz Wrocławian nie potrafił jeździc na ich torze... ich dwóch plus Crumpie , młody talen Janowski i jest czterch gości którzy mogą wygrac mecz.

5. Gorzów - Dojście Zagara i Okonia teoretycznie wzmocni zwłaszcza biorąc pod uwage to że Zagar gdy nie startuje w GP to ptrafi w lidze pojechac , patrzac na wyniki z zeszłego roku. Dwalata temu gdy jeździł u nas i miał jednocześnie starty w GP to niestety ale nie dawał rady ,no a Okoń to pierwszoligowiec nie ma co ukrywać

6. W KOŃCU PO ROKU PRZERWY POWRACAJĄ WIELKIE DERBY POMORZA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klub jest w stanie wypożyczyć nam stadion na jakies pierwsze pięć kolejek bo w Toruniu za chu.a się nie wyrobią z budową nowego....

dlaczego tak uwazasz? wiesz w jakim stanie jest juz stadion coprawda plany sie zmienily i nie bedzie w calosci zadaszony ale wydaje mi sie ze spokojnie zdaza, tylko ciekawe jak bedzie z trwaloscia takiego stadionu budowanego w takim tepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...