Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chetnie pojechał ,tylko kazdy wolny weekend bede od jutra spedzał wykańczając mieszkanie w Grodzisku bo chce jak najszybciej sie przeprowadzic. ale mysle ze dam rade.[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 10:35_________________________________________________mistrz mistrz A-PA-TOR[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 11:02_________________________________________________Nosfer , tydzien przed rozpoczęciem sprzedaży biletów zostały :

1. trybuna - 3 pierwsze rzedy (od dołu)

2. sektor wydzielony - 3 pierwsze rzędy (od dołu)

co robimy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowie po wczorajszych meczach ??? połowa złota juz wisi na szyjach Aniołów , strasznie niską forme prezentują zawodnicy Unii Leszno , to nie to samo co było w zeszłorocznym finale , mamy 8 pkt zaliczki i mecz u siebie co dobrze wróży na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie ze wysłałem znajomego o 10:00 po kupno biletów na finał w Toruniu. Jak dzwoniłem w zeszłym tygodniu do klubu to mi powiedzieli ze zostały bilety na trybune i sektor wydzielony tylko pierwsze trzy rzędy , a sprzedaż zaczyna sie dzis o 10:00 . No i dzwoni znajomy o 10:15 i mówi ze stoi w zajebistej kolejce około 150 metrów i napewno biletów na trybune i sektor juz nie ma ;( , zostały tylko normalne. bede musiał iść na stadion 3 godziny wczesniej zeby jakoś siedziec. ;(

pf08ac4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o tym że wrażenia bezcenne , tylko mieliśmy jechac razem z Nosferem i naszymi kobietami , a wątpie zeby im (kobietom) się chciało czekac 3h na stadionie. W związku z tym jade sam ze znajomym kolesiem.

A wrażeniami napewno sie podziele , biorąc pod uwage to ,ze to ostatni mecz na starym stadionie klub i kibice przygotują za***iste oprawy , juz sie nie moge doczekac...

w związku z tym pozwole sobie :

Mistrz Mistrz APATOR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już takiego klimatu jak kiedyś na stadionie i wogóle.Kiedyś prawie zawsze był pełny stadion i ta atmosfera :rolleyes:

Teraz sportem rządzi tylko kasa i nic więcej się nie liczy.Nie szkoli się młodych bo szkoda pieniędzy i czasu, lepiej kupić dobrego zawodnika i się nie męczyć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje , ja Bogu dziekuje ze u nas jeszcze jeżdżą chociaz w jakims stopniu wychowankami.. w tym roku moze troche mniej ale jest straszne parcie na DMP 08 i dlatego młody Ząbik siedzi. ale Kościecha , Jaguś , Miedziński , Ząbik to i tak jak na extralige wielu wychowanków w jednej ekipie. teraz łatwiej kupic juniora z zagranicy (Holder) niz wychowywac , niestety u nas mamy posuche zeszłego zarzadu który nie szkolił młodzieży , ostatnimi którzy coś pokazali w juniorce to Miedziak i Ząbik , w nastepnym sezonie wolałbym w składzie widziec Ząbika który przywozi 5 pkt niż Hansa który wozi 10. Mam nadzieje ze zarzad odpusci po tym sezonie i zostawi tylko Holdera bo to przyszłościowy zawodnik , do niego Ryan i reszta wychowanków. Taki skład chciałbym widziec : Holder , Ryan , Kościecha , Ząbik , Jaguś , Miedziak , no i jakiś junior by sie przydał bo jeszcze w przyszłym roku zaden z naszej szkólki sie nie bedzie nadawał na Elige....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coraz mniej się inwestuje w szkolenie młodzieży a kupić starych wyjadaczy to żadna sztuka jak się ma dobry budżet,ale tak to się teraz wszystko kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o tym że wrażenia bezcenne , tylko mieliśmy jechac razem z Nosferem i naszymi kobietami , a wątpie zeby im (kobietom) się chciało czekac 3h na stadionie. W związku z tym jade sam ze znajomym kolesiem.

Czyli nie masz biletów dla Nosferskiego ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ci pisałem esa , ze nie opłaca sie brać , odpisałeś "ok!" , dzwoniłem , nie odbierałeś , a mój koleś stał w kolejce i musiałem miec szybkie info co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...