Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no do Tarnowa to troche lipa bo tam oprócz Kołodzieja nikt nie jedzie , a szkoda :confused4:

Jedz 1 maja do Czewy , to zobaczysz jak Aniołki oswajają i ujarzmiają lwy :)

Opublikowano

Tarnów własnie Drabika sprowadził to może coś się ruszy :naughty:

Tak szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mam dużą ochotę na GP, tylko nigdy nie było chętnych...

Opublikowano
  • Autor

Tarnów własnie Drabika sprowadził to może coś się ruszy :naughty:

Tak szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mam dużą ochotę na GP, tylko nigdy nie było chętnych...

no gorzej juz byc nie może , drabol moze cos pociagnie. ja na GP jezdziłem do tyfusowa jak jeszcze tam organizowali

Opublikowano

A może by się spiknąć i zorganizować taki wyjazd np do Bydgoszczy. Może ktoś z forum by bileciki załatwił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A może by się spiknąć i zorganizować taki wyjazd np do Bydgoszczy. Może ktoś z forum by bileciki załatwił :naughty:

ja tam bym pojechał

Opublikowano

Do września jeszcze czas, ale wydaje mi się że jest o czym pomyśleć :th:

Opublikowano

Ja ostatnio zacząłem jeździć na żużel do Gorzowa

Pierwszy odwołali (zmokłem "troszke") a teraz w niedziele Stal umoczyła z Częstochową.

Na derbach nie byłem bo samochodu było żal :) Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

Jeżeli dwie gwiazdki w Stali ( na miano gwiazd przez G u mnie nie zasłuzyli) nie robią max punktów więc nie ma o czym gadać

Zobaczymy jak sie sezon rozwinie

Opublikowano

msc79 ... chodzilem jak bylem maly ....

teraz jakos nie mam czasu ( i pieniedzy patrzac na ceny ostatnich biletow )[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:26 _________________________________________________

Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:32 _________________________________________________

Łoooo , liczyłem na twój odzew Nowak :>

Kibicujesz ??? ja w niedziele z chłopakami z Twojego miasta :drunk:

kto wiecej wypil ? :th:

Opublikowano

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:

No nie wiem, temat do przemyslenia. Twarz i tak mam paskudną a niuni szkoda by było :polew:

Opublikowano

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:

No nie wiem, temat do przemyslenia. Twarz i tak mam paskudną a niuni szkoda by było :polew:

hahaha dobre ;) i tym optymistycznym akcentem koncze czytanie forum na dzis i klade sie spac

Opublikowano

Jedz 1 maja do Czewy , to zobaczysz jak Aniołki oswajają i ujarzmiają lwy :)

nie bądź taki pewny :disgust:

też chodziłem kiedys na żużel ale do kąd jestem w UK to tylko przeglądam wyniki i czasem w tv coś się obejrzy jak jest transmisja.

Opublikowano
  • Autor

msc79 ... chodzilem jak bylem maly ....

teraz jakos nie mam czasu ( i pieniedzy patrzac na ceny ostatnich biletow )[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:26 _________________________________________________

Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

lepiej na masce niz na twarzy :gwizdanie:

wiec nie jest az tak zle :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:32 _________________________________________________

Łoooo , liczyłem na twój odzew Nowak :>

Kibicujesz ??? ja w niedziele z chłopakami z Twojego miasta :drunk:

kto wiecej wypil ? :th:

no u was bilety to są kosmiczne , no ale Dowhan ma czym jezdzić i tankować trzeba :polew:

a co do picia to było po równo :>[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 06:51 _________________________________________________

Ja ostatnio zacząłem jeździć na żużel do Gorzowa

Pierwszy odwołali (zmokłem "troszke") a teraz w niedziele Stal umoczyła z Częstochową.

Na derbach nie byłem bo samochodu było żal :) Chłopaki z bratniej Zielonej jeszcze by mi złożyli gwoździem autografy na masce :polew:

Jeżeli dwie gwiazdki w Stali ( na miano gwiazd przez G u mnie nie zasłuzyli) nie robią max punktów więc nie ma o czym gadać

Zobaczymy jak sie sezon rozwinie

gollob i holta beda robic max pkt ale moze na Tarnowie , Rzeszowie lub Wrocławiu i to tylko u siebie bo reszta ekip jest za mocna , gollob juz stary koń i nie bedzie sie rok przed emerytura łamał na torze , zwłaszcza ze kase bierze ryczałtem i to niemałą niezależnie od ilości uciułanych pkt , a reszta ekipy w gorzowie jest , powiedzmy sobie szczerze pierwszoligowa. [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 06:55 _________________________________________________

Jedz 1 maja do Czewy , to zobaczysz jak Aniołki oswajają i ujarzmiają lwy :)

nie bądź taki pewny :disgust:

też chodziłem kiedys na żużel ale do kąd jestem w UK to tylko przeglądam wyniki i czasem w tv coś się obejrzy jak jest transmisja.

rafaello a może obstawimy ???? :>

Opublikowano

Ale powiem Wam że tegoroczne przejście Golloba to delikatna obsuwa. Ostatnio czytałem wywiad przeprowadzony z Nim i koleś ostro zamierza się na tytuł w GP, a w lidze polskiej wybrał klub dla kasy, a nie sportowo... :thumbdown:

Opublikowano

Gollob to jz w tamtym sezonie ostro atakowal tytuł w GP a jak wyszlo kazdy widzal... Jego czas w GP juz minął.

Opublikowano

Tłumaczył się że gdyby nie wypadek to była szansa na pudło...

Opublikowano
  • Autor

Tłumaczył się że gdyby nie wypadek to była szansa na pudło...

Taaaa , on od kilku sezonów tylko sie tłumaczy. Spójrz na Jagusia , dostał sie do GP i stwierdził ze jak sie nie utrzyma to nawet nie bedzie startował w eliminacjach w tym roku. a prawda jest taka ze jakby go Nicki w Eskilstunie nie załatwił to Jagoda by sie spokojnie utrzymał. Ja osobiscie licze na Kasprzaka choc go bardzo nie lubie , moze on troche tam namieszac. Początek sezonu ma kiepski i to bardzo ale moze coś sie ruszy. W sobote jada w Krsko , zobaczymy co pokażą.

Ale powiem Wam że tegoroczne przejście Golloba to delikatna obsuwa. Ostatnio czytałem wywiad przeprowadzony z Nim i koleś ostro zamierza się na tytuł w GP, a w lidze polskiej wybrał klub dla kasy, a nie sportowo... :thumbdown:

Wydoił unie Tarnów wraz z $holtą$ z kasy , klub tonie w długach az mi ich szkoda , i zobaczycie ze w Gorzowie nie beda tłuc po 13-15 pkt , bo nie maja na kim. moze jakies wyjatkowe mecze sie trafia , ale nie bedzie gollob juz najlepszym polskim zuzlowcem , skoro nie potrafi nawet wykorzystac atutu swojego toru. Przykre

Opublikowano

No Unii to szkoda, ja to w ogóle nie lubię patrzeć jak jakiś klub w długach tonie... Ale jak czytam że w zeszłym sezonie wykorzystali budżet na ten rok, to... :kox:

A co się stało z Jackiem G. bo go w żadnym składzie nie widziałem :?:

Opublikowano
  • Autor

No Unii to szkoda, ja to w ogóle nie lubię patrzeć jak jakiś klub w długach tonie... Ale jak czytam że w zeszłym sezonie wykorzystali budżet na ten rok, to... :kox:

A co się stało z Jackiem G. bo go w żadnym składzie nie widziałem :?:

No my 1,5 roku temu tez prawie skończylismy na dnie przez odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach :confused4:

a o Jacku słyszałem ze miał gdzies podpisac , bo maja wprowadzic w srodku sezonu okienko transferowe. jedyna radoscia moim zdaniem dla kibiców Gorzowa jest to ze Komarnicki nie dał sie wydymac i przy podpisywaniu kontraktu z Tomkiem nie dostał w pakiecie Jacka do pierwszego składu jak to w Unii bywało

Opublikowano

Gdzieś już kiedyś też tak było że bracia razem w jednym klubie nie jeździli, tylko kurcze już nie pamiętam gdzie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To musiało byc przed bydgoszcza , gollob to chyba w gdansku kariere zaczynał z tego co pamietam , Jacek jest starszy wiec moze gdzie indziej jezdził w tym czasie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.