Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kibice żużla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zajefajny mecz, atmosfera, stadion, takie mecze zapamiętuje się na długo :> :> :> i długo na nie czeka :)

Wielka szkoda Dobruckiego, gość już miał nie raz ciężkie chwile oby z tego wykaraskał się

Bilet na GP już zakupiony

Pozdro

Opublikowano

ponoc do konca sezonu jazde ma z glowy

Opublikowano
  • Autor

raczej juz nie wróci - nastepny dzwon i wózek :thumbdown:

Opublikowano

Dobrze że nie uszkodził rdzenia a kości się zrosną.Z jazdą powinien dać sobie już spokój

Opublikowano

RAfi ma po sezonie i po jeżdzie na zuzlu takie są realia jakby sie zdecydował to już nie dostanie nastepnej szansy z góry takie jest moje zdanie a co do Falubazu to poważne osłabienie ale nie zmienia postac rzeczy że jest śliny ale na rozkręcający sie Gorzów może być za mało pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ciekawe co sie stało :mysli:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 16:47_________________________________________________Kto oglądał Rzeszów-Tarnów ??? te nowe tłumiki wcale tak nie zabijają widowiska , mijanek było sporo.Tor był twardy ale do walki , ciekawe jak bedzie na przyczepnych ale jesli tak jak na twardych to jest spoko , moga jeździć :good:

Opublikowano

Nawet spoko wam powiem ale brakkuje mi tych decybeli nie ma co ale mijanek było nawet ogólnie super widowisko było a co do Ferjana to brak słów ....

Opublikowano
  • Autor

A kto przypuszczał ze Gorzów dostanie w torbe we Wrocku ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

NO dobra niespodzianka nie typowałbym na Wrocław ze wygra ale zdawałem sobie sprawę o nowych tłumikach i róznie moze być Unia 6 porażka to juz nie jest śmieszne he pozdro z Rzeszowa .....

Opublikowano
  • Autor

Unia 6 porażka to juz nie jest śmieszne he pozdro z Rzeszowa .....

teraz plecy w LEsznie , potem LEszno jedzie do nich :kwasny:

Opublikowano

terminarz mają nie zaciekawy zostają baraże to juz pewne a tak sie napinali na Rzeszów co my tu robimy he słabi są zero drużyny tyle w temacie ....

Opublikowano

A kto przypuszczał ze Gorzów dostanie w torbe we Wrocku ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja :tongue4: bo każdy mecz inny a derby to derby z toruniem też będzie ciężko.

Opublikowano
  • Autor

Ja :tongue4: bo każdy mecz inny a derby to derby z toruniem też będzie ciężko.

po wprowadzeniu tłumików ciezko wytypować zwyciezce. Jesli Gorzów bedzie tak dopasowany i dysponowany jak w meczu z Zielonką to faktycznie bedzie cieżko :thumbdown:

Z drugiej strony jesli nasi bedą zdrowi to powinno być na styku.

No i jeszcze trzeba pamietać o p. Komarnickim , który odpowiednio ustawił CzeCze i chłopaków po meczu z Wrockiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A ja myslałem że Greg to emeryt, może spuchnie w trakcie sezonu :kox:

Opublikowano
  • Autor

A ja myslałem że Greg to emeryt, może spuchnie w trakcie sezonu :kox:

wygrał wczoraj GP ??? jesli tak to zjebałeś mi cały dzień :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

nie mogłem wczoraj oglądać , dzisiaj o 12:30 jest powtórka na C+ , od rana nie otworzyłem zadnego serwisu sportowego zeby nie zobaczyc wyników tylko na luzie se obejrzeć powtórke a ty mi wyskakujesz z takim textem.

Zaraz dostaniesz bana :decayed:

Opublikowano

Te nowe tlumiki to jakas porazka jest... :wallbash:

Ale brawo dla Stali, choc dzis Gollob jak na siebie slabo,ale reszta rowno i Zagar sie poprawil :hi:

Opublikowano

upss :decayed: Moskal

Co do wyników ligi

Leszno rozpędza się... a tarnów chłopiec do bicia :kox:

U nas Nicki prawie Mroczke rozj... dotrwać do końca sezonu i pas z nim

W drugiej lidze Pawliccy 30 pkt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.