Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłęm oglądać żużel na C+ i zaczyna mnie to wciągać :naughty: :naughty: :naughty:

Żużel jest fajny :)

Może nie jestem fanatykiem, ale popatrzeć zawsze lubię :kox:

Ja tak samo,w mojej okolicy niema żadnego klubu,ale lubię oglądać w TV,i to mnie wciągnęło już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłęm oglądać żużel na C+ i zaczyna mnie to wciągać :naughty: :naughty: :naughty:

jedz na zywo zobaczyc bo w telewizji to tylko fanatycy ogladaja którzy to kiedys widzieli , w TV jest nuda. W zeszłą niedziele zabrałem 2 kumpli z pracy i pojechaliśmy do Torunia na mecz. Jak zobaczyli Motoarene to do 8 biegu z owartą buzia siedzieli :DDD

No i tez nie mogli wyjsc z podziwu jak cały stadion śpiewał : Baliński c**j Ci na imie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłęm oglądać żużel na C+ i zaczyna mnie to wciągać :naughty: :naughty: :naughty:

Ostatnio zacząłęm oglądać żużel na C+ i zaczyna mnie to wciągać :naughty: :naughty: :naughty:

Żużel jest fajny :)

Może nie jestem fanatykiem, ale popatrzeć zawsze lubię :kox:

Ja tak samo,w mojej okolicy niema żadnego klubu,ale lubię oglądać w TV,i to mnie wciągnęło już dawno.

Metanolu się zachciewa ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gorzowie ciekawie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 18:17_________________________________________________Miedziak powiózł Nickiego w jego stylu tylko zlitował sie i nie postawił kropki nad "i" :)

Zmarzlik z Zagarem pieknie robi Holdera :good:

Gratulacje dla Gorzowa za medal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi najlepszy mecz sezonu Stali.

W koncu pojechali wszyscy rowno, oprocz "niezawodnego" Andersena, ktory jest dnem dna.

Brawo dla Zmarzlika, chyba mu ojciec porzadny wpie%dol spuscil i sie chlopak wzbil na wyzyny hehe.

Braz juz raczej w kieszeni, dobre chociaz i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gorzowie będzie jazda o 2 miejsce

Hampel i AJ powalczą

PS

Przy dobrych wiatrach dla Zielonej może być zaje.isty rok.

1 miejsce IMŚ, 2 miejsce IMŚ, 1 miejsce DMP

I znakiem zapytania zostało tylko 2 miejsce IMŚ.

Graty dla Falubazu :good:

Ciekawe czy czar Motoareny zdoła pomóc Unibaxowi. Stal pojechała rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy czar Motoareny zdoła pomóc Unibaxowi

nie ma szans , u nas tor nie pozwala na rozjechanie przeciwnika do 30 , jest duzo sciezek do wyprzedzania i musiałaby naprawde słaba ekipa przyjechać zeby dac sie tak robić , wynik bedzie max 50:40 jesli Holta pojedzie jakos z Jensenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i doczekaliśmy się kolejnych zmian personalnych :)

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/25/kryjom-zwolniony/

bardzo dobra decyzja, bo ten gość tylko szkodził klubowi...

gratulacje dla Stali za wynik, natomiast za frekwencje na meczu... no cóż... przywitanie gorzowskich Duńczyków bardzo mi się podobało :wink4: i ten transparent: you get money, we get shame... :good:

po ciężkiej sobocie prawie cały mecz przespałem niestety, ale patrząc na wyniki biegów - niewiele straciłem...

żałuję, że na finale też zasnąłem :tongue4: po półfinałach można wnioskować, że wynik korzystny dla Falubazu, ale życie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i doczekaliśmy się kolejnych zmian personalnych :)

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/25/kryjom-zwolniony/

bardzo dobra decyzja, bo ten gość tylko szkodził klubowi...

nie do końca sie zgodze , zwróć uwage ze przez całą zasadniczą bardzo dobrze prowadzil druzyne , 2 przegrane mecze i jeden remis wiec swoje zrobił , to nier jego wina że Holta ma połamane ręce a Jensen nie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki los meczenników :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 06:38_________________________________________________po Kryjomie przyszedł czas na... : http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/27/unibax-zrezygnowal-z-holty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak będą wyglądały składy na przyszły sezon i kto łyknie braci z Piły (zapomniałem jak się nazywają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak będą wyglądały składy na przyszły sezon i kto łyknie braci z Piły (zapomniałem jak się nazywają).

Pawliccy , kto ich łyknie ten walczy o DMP :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnie. W związku z przepisem o jednym zawodniku z GP "ich cena" będzie pewnie "zajeb.sta" a stawiam, że wylądują w Stali albo w Falubazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnie. W związku z przepisem o jednym zawodniku z GP "ich cena" będzie pewnie "zajeb.sta" a stawiam, że wylądują w Stali albo w Falubazie

zwróc uwage na ich KSM , kazdy bedzie miał w okolicach 10 wiec mocno ogranicza mozliwość rozbudowy druzyny :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wiem jakie są regulaminowe zasady dobierania zawodników do drużyny.

Jak możesz wyjaśnij niedouczonemu renciście o co biega lub podaj jakiś link. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wiem jakie są regulaminowe zasady dobierania zawodników do drużyny.

Jak możesz wyjaśnij niedouczonemu renciście o co biega lub podaj jakiś link. :polew:

główne to :

1. Jeden zawodnik GP

2. 4 Polaków w składzie na mecz

3. KSM minimalny chyba 37 a maksymalny chyba 43 , dokładnie nie pamietam. chodzi o skład zgłoszony do danego meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wiem jakie są regulaminowe zasady dobierania zawodników do drużyny.

Jak możesz wyjaśnij niedouczonemu renciście o co biega lub podaj jakiś link. :polew:

główne to :

1. Jeden zawodnik GP

2. 4 Polaków w składzie na mecz

3. KSM minimalny chyba 37 a maksymalny chyba 43 , dokładnie nie pamietam. chodzi o skład zgłoszony do danego meczu

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...