Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

benton jaki Ty pewny jesteś finału w tym roku, rok temu dwa lata temu trzy lata temu też byłeś taki pewien? :) to jest sport, patrząc na Twoją metrykę uważam że powinieneś zachować dystans... może dziś w końcu wam się uda :) Gorzów MUSI!!!

jeśli chodzi o sytuacje w Toruniu, to szkoda kibiców, nie tylko tych na stadionie. Tych prze telewizorami i całej reszty. Fakt to jest regulamin, ale wiemy doskonale że mecze rozpoczynają się mniej więcej 15min po godzinie rozpoczęcia meczu. Hancock na stadionie był o 17.05... szkoda. Było widać że w toruniu też nie są zachwyceni!

Miało być żużlowe święto...

...acha Tylko FALUBAZ :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po czym wnosisz moją pewność o finale... napinasz się jak to falubaz... pamiętaj że oprócz umiejętności, talentowi, itp ważne jest szczęście którego Wam nie brakowało w poprzednich latach.

Dobrze że looknełeś w moją metrykę, byłem z moją drużyną na dnie (ligę niżej) i też trzymałem dłonie zaciśnięte... bardziej niż teraz

Trzym się i wyluzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoje słowa "No właśnie wolałbym Tarnów z nami w finale bo lekko dostał zadyszki, ale ważniejszy sport i walka. " stąd moje zdanie o Twojej pewności.

jestem wyluzowany i nie napinam się. Wierz mi.

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor w gorzowie jak zawsze dramat.

Kolejny fatalny półfinał który jest reklamą speedwaya w PL

Twój komentarz bez komentarza.Brakło u Was Żyto...

Ciekawe z kim w finale... chociaż głowy powinny polecieć za decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie , wina leży zarowno po stronie sedziego jak i Cieslaka. Nie od dzis wiadomo ze sedziowie to swiete krowy i konsekwencji za ta pomyłke "0" , z drugiej strony sedzia jest tylko człowiekiem i tez moze sie pomylić , zwłaszcza w tak napietej atmosferze jaka panowała na stadionie i w jego głowie. cieslak zamiast beczeć do kamery powinien za***rdalac z kalkulatorem i liczyc KSM.

Co do wczorajszego polfinału i toru w Gorzowie to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Brawo Holder.

A dziś final SE. Miejmy nadzieje że tor będzie przygotowany inaczej niż do tej pory w gorzowie (w tym sezonie). Wszyscy apelują do trenera palucha by tor nie byl przekombinowany. Zawodnicy i dziennikarze!

Niech bedzie to reklama żużla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 chętnych na prezesa Polonii... w tym znajomy mojego brata :decayed:

niech wreszcie ktos kumaty to ogarnie , ten klub jest w bardzo złym stanie , koneksje z ratuszem ,wstawianie "swoich" ludzi , ktorzy niekoniecznie sie na żużlu znaa tak jak ostatni Prezes. Dramat , jako kibic Apatora życze Tyfusom wyjscia na prostą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie mów.. to, co się działo w poprzednim sezonie to po prostu tragedia :thumbdown: na stadionie praktycznie pustki, bilety trochę drogie, stadion w słabym stanie :kwasny: na tym pożal się Panie Boże okrągłym też za wiele nie uzgodnili. zobaczymy kogo wybiorą na prezesa, no a później na menadżera.. oby się polepszyło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...