Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny temat. Ja chodzę na żużel od 3 roku życia. Kibicowałem zawsze Śląskowi Świętochłowice, ale 10 lat temu klub został rozwiązany.

Z tego powodu śmigam czasem na ROW Rybnik czy do Torunia.

W tym sezonie miałem spróbować swoich sił w amatorskim speedwayu, ale wszystkie pobliskie kluby nie wyrażają zgody na udostępnienie stadionu dla amatorów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie forum zapomniałem o temacie , który sam załozyłem :kox:

Liga bedzie ciekawa , pierwsze sparingi za nami , ja bym sie raczej nimi nie sugerował , zawodnicy tam testuja sprzet i nikt , kompletnie nikt nie patrzy na wynik Drodzy Panowie.

Kibicuje Apatorowi i z tego co widze to o forme Miedziaka , Ryana , Chrisa i Darcy-ego jestem spokojny. Ząbikowi zamowili pare dni temu nowy sprzet , bo na tym co kupił w zime nie dało sie jezdzic , nawet Ryan nic nie mogł zrobić i strasznie "kurwił" po testach. Juniorzy u nas na razie słabo.

Licze na pierwsza 4, a co bedzie dalej to sie zobaczy.

Dzieki KSM kazdy zespoł ma dziure na pozycji 5 seniora i moze byc ciekawie.

Jak pokazuje ostatni sezon , jeden mecz w PO rozegrany na gnojowisku , 2 zawodników połamanych i z pewnego finału robi sie 4 miejsce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie odczucia po pierwszym GP?

jest dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam troszke wiecej czasu to napisze swoje spostrzezenia odnosnie wczorajszej kolejki :wink:

Przede wszystkim graty dla Gorzowskiego toromistrza za za***iste przygotowanie toru , dlaczego u nas takiego nie ma ??? Jesli na kazdy mecz Gorzów przygotuyje taki tor to maja finał w kieszeni , goscie do 8-9 biegu nie wiedza jak sie przestawic , cos pieknego , moze na wyjazdach nie bedzie juz tak fajnie ale najwazniejszy jest wynik dwumeczu. Nasi dopiero na ostatnie biegi sie przełozyli gdzie juz w zasadzie było po zawodach ^^

Z drugiej jednak strony brak mozliwosci wejscia na tor przed meczem dla zawodników przyjezdnych wypacza troche wynik co wczoraj było widac i jesli tak ma wygladac zuzel to troche lipa :/

Drugi mecz jaki ogladałem czyli Bydzia-Zielonka gdzie pierwszoplanową role odegrał sedzia , tego goscia powinni odsunac od sedziowania bo to co wczoraj wyprawiał .... ^^ Ciesze sie z powrotu Bydgoszczy do elity bo tutaj jest ich miejsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie u nas wszystko Ok (STAL) ale najważniejsze mecze przed nami. Dziś Golob trzeci szkoda że słabo wypadł Hampel, Pedersen przebłysk ?? ciekawe kiedy hancock zmeczy sie

---------- Post dopisany 13-05-2012 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 21:46 ----------

LEE RIP http://sport.onet.pl/zuzel/ekstraliga/powazny-wypadek-lee-richardson-nie-zyje,1,5129576,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ten falubaz , nieładnie sie zachowali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze,ze z poczatku wszyscy jechali po Gorzowie i jak to nie super sie Falubaz zachowal. Nie wspomne o swietnej oprawie z "Katarzyna Jancarz" :facepalm:

Najlepszy moment byl jak sie Falubaz przyznal ze wiedzieli o smierci Lee od 1 biegu i jak sie os*ali gdy wpadl sedzia i zagrozil utrata licencji "NO ale my nic takiego nie mowilismy, my jestesmy gotowi, mozemy jechac". Zenada.

Takze ogolnie brawo dla Falubazu za kombinacje i za baty i brawo dla ich kibicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze ogolnie brawo dla Falubazu za kombinacje

Do tego mozna sie juz z czasem przyzwyczaic , nie powinienes być zdziwiony. Jeszcze Dowhan ta pała mieszał :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umarł ?? a nie powinien ciągle emocje... dziś nasz remis z wygranej, za tydzień rewanż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie umarł ^^ , wczorajsze rozstrzygnięcia dosyć ciekawe.

Falubaz pieknie podniósł sie z bodajże 14pkt straty i dociągnął do remisu , teraz czeka ich spotkanie w Gorzowie. Nieraz i nie dwa tam wygrywali ale mysle ze tym razem Stal bedzie górą.

Toruń bardzo ładnie pojechał w Tarnowie , tylko i aż 6pkt straty w perspektywie rewanżu na MA , mysle ze jest to spokojnie do odrobienia , jeśli Pulczasy zrobia swoje to bede spokojny o wynik.

Na tą chwile obstawiałbym finał Gorzów-Torun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wolałbym Tarnów z nami w finale bo lekko dostał zadyszki, ale ważniejszy sport i walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie , że Vaculik cały tydzien cieżko chorował, wczoraj wyszedł ze szpitala i niestety nie moze wystapic w meczu w Toruniu , stosowane bedzie Zastępstwo zawodnika :facepalm::facepalm::facepalm:

Cieslak nigdy nic uczciwie nie wygrał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...