Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prędkość do 140 i nic dalej


tomcioskinny

Rekomendowane odpowiedzi

witam auto rozpędza mi się bardzo powoli do 140 km/h i pedał w podłodze niechce więcej, gdy auto zostanie wyłaczone na pare godzin lub na noc, to nieraz w siadam i jest wszystko dobrze idzie jak burza, a nieraz tak jak wyżej pisałem nie ma mocy wogóle i zachowuje się jak mół, co to może być, jak z tym radzić na kompie nic nie wychodzi wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to kiedyś tyle że w toledo, wracam na trasie 140 pedał w podłodze i nic , na następny dzień rano jadę do mechanika

zajeżdżam popatrzył popatrzył mówi no to się przejedźmy, wyjeżdżamy on mu pedał w podłogę idzie jak burza jakby nic się wcześniej nie działo

i w sumie od tamtej pory takich objawów już nie miał, nie wiem może się zamulił czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam auto rozpędza mi się bardzo powoli do 140 km/h i pedał w podłodze niechce więcej, gdy auto zostanie wyłaczone na pare godzin lub na noc, to nieraz w siadam i jest wszystko dobrze idzie jak burza, a nieraz tak jak wyżej pisałem nie ma mocy wogóle i zachowuje się jak mół, co to może być, jak z tym radzić na kompie nic nie wychodzi wszystko dobrze.

Może jest to powodem stopionego tłoka i przetartego cylindra o którym pisałeś przewczoraj;)

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229940-Stopiony-t%B3ok-w-silniku

PS

Już silnik naprawiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie włączył się tryb awaryjny. Po wyłączeniu zapłonu komputer się resetuje i wszystko jest normalnie. Sprawdzenie VAGiem i wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy mówią podepni Vaga i zloguj autko. Turbina jak pracuje? Zrób 011 BS zobaczysz jak sztanga chodzi. Zobacz równiez na wezyki podcisnienia i na sam N75 ja mialem zepsuty to raz auto szło jak powinno a raz wogóle nie jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał nastawnik, w 80 tak miałem szła też do 140 i ni grama więcej. po podmianie nastawnika nie to auto.

Silnik pracuje na wolnych równiutko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...