Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Multitronic


tomas2012

Rekomendowane odpowiedzi

@Rafal-L nic na siłę ,wystarczy dobrze poczytać forum żeby zrozumieć że nie ma żartów z multi ;) z całym szacunkiem do mechaników ale ja jak coś mogę sam naprawić to to robię sam bo proste czynności często okazują się wielką wtopą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobić ale to ruszę panie Rafal-L to jest tylko wymiana oleju a nie naprawa skrzyni i bez przesady. A za przeproszeniem debile oddają do debili w serwisach dość że ceny nie do przyjęcia to jeszcze wymieniacze w akcji bo porządny mechanik nie pracuje w servisie tylko ma własny warsztat albo jest w servisie za granicą.

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

PS Rafal-L na przyszłość jak nie będziesz miał coś mądrego do napisania to nie pisz i nie zaśmiecaj postów bo w tym poście widać jak się mądrujesz a nic co mogło by mi się przydać lub innym użytkownikom nie napisałeś i przestań wchodzić głęboko w cztery litery Bart-S bo to też widać:grin::grin:

Bart-S oby więcej takich jak ty, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za wymianę oleju nie jest wygórowana biorąc pod uwagę ile czasu trzeba poświęcić tej czynności .Niby tylko wymiana oleju ale nie każdy ma podnośnik lub kanał a w tym przypadku bez tego ani rusz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha skoro taki oczytany jestes , to po jasna cholere zakladasz jakiegokolwiek posta... widze ze troche poruszylem Twoje ego...

p.s w dupe za przeproszeniem sam będziesz ludziom wchodzil jak Ci skrzynia siadzie..., szkoda wiecej slow na takich półinteligentów jak ty

a tak na koniec bezawaryjnosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...