Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz mam a4 full xox wypasiorzysty wypasior

i o to chodzi :good:

p.s. masz moze jakas galerie internetowa?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:50_________________________________________________a i odpowiedz na pytania odnosnie tych osłon na filtr i na podszybie :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

96r a wygląda na 01r :notworthy:fajne mody, szczególnie w srodku, duzo roboty cie to chyba musiało kosztowac szacuneczek :kox:

nie widze autka od tyłu z boku ale rozumiem ze ten chromik ori!! :evil:

ładnie sie prezetuje ładnie :ok2:

Wesołych :cool1:

Opublikowano

a ile dales za te oslony ta prz podszybiu i nda filtrem powietrza??? jakies numery mozna??

dolanczam sie do pytania daj jakies info gdzie kupowales jakie ceny i czy wszystko pasuje p&p

Opublikowano
  • Autor

podszybie kompletne aso 110zl P&P, obudowa filtra 30zl rezanko

Opublikowano

za obudowę przepłaciłeś - ja widziałem na allegro za 20zł taką samą :polew:

Opublikowano

Fajna ta twoja A4, jeszcze zrób halogeny z przodu i będzie maxi a4 full xox wypasiorzysty wypasior

:kox:

za obudowę przepłaciłeś - ja widziałem na allegro za 20zł taką samą :polew:

Dodaj koszt przesyłki :polew: i wychodzi całkiem sympatyczna cena wahajaca sie ok 40zł :gwizdanie:

Opublikowano

z czego ta obudowa jest?

rzuć numerami części z tego i z podszybia bo się do aso wybieram po świętach :gwizdanie:

Opublikowano

taz musze zalozyc to podszybie bo mam auto na dworzu i pelno syfu tam wchodzi, zapychaja sie odplywy i potem :shocked: pelno wody w podszybiu stoi

Opublikowano

bo to trzeba dbać o to podszybie :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Doszly nowe gratki ;p :)

<img src="http://img18.imageshack.us/img18/1498/p1040180n.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img193.imageshack.us/img193/8771/p1040179e.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

no to teraz widac, że czas na zabawy w silniczku :good:

Opublikowano

f16mysliwiec zrób pare fotek tego tubo boosta w kratce jak jest jeszcze luzem :notworthy: bo bede niebawem z tym sie bawił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kijowo wyszlo ciekawi mnie jak sie obkleja ta skora tak jak somes to zrobil jak to zrobic hmmmmm ??????

Opublikowano

Doszly nowe gratki ;p :)

<img src="http://img18.imageshack.us/img18/1498/p1040180n.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img193.imageshack.us/img193/8771/p1040179e.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

:gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

masz moze schemat elektrycznie skladanych lusterek nieweim jak sie do tego zabrac mam lusterka i przelacznik ???

jaki rozmiar torxa jest potrzebny zeby odkrecic lusterka????

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ZIMA ;)

p1040218a.jpg

Opublikowano

ojojoj te sreberka w zderzaku :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nie pitol że nieładnie :kox:

A tu Bost jeszcze niepodłączony ale już niedługo .....

<img src="http://img713.imageshack.us/img713/530/p1040308e.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img697.imageshack.us/img697/5633/p1040306.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img713.imageshack.us/img713/761/p1040309t.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

ojojoj te sreberka w zderzaku :thumbdown:

Mi też się nie podobają. I przeróbka grilla rodem z eu. Poza tym super :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.