Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PqNSTc0.jpg

2 W 1 :decayed:

Opublikowano

PqNSTc0.jpg

2 W 1 :decayed:

j**any :polew: :polew: :kox:

Jak nacisniesz przycisk to korbka tez sie obraca..? :tongue4::polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: lekka sztuka;)
Opublikowano
  • Autor

OBRACA SIĘ !!!!!!!!!!!!! i korbka !!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

f16mysliwiec byłeś już na chipsie u Rogala? :cool1: widziałem że jesteś na liście z grupowego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze czekam na kolej

Opublikowano

jeszcze czekam na kolej

Na jaką kolej? :decayed: Przecież kolejka nie obowiązuje... Ja jadę w poniedziałek, a na listę wpisałem się później niż Ty :tongue4: Dzwoń albo pisz na PW z tego forum do Rogala i ustalaj termin, bo do przyszłego roku nie zrobisz chipsa :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

f*ck :embarrassed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 07:45_________________________________________________

Troszkę zabawy iii jak myślicie ?

<img src="http://img171.imageshack.us/img171/1351/zdjcia0038.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img43.imageshack.us/img43/6051/zdjcia0045ss.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

ja bym zapodal jescze wiecej chromu i ledow.. wtedy bylby koxxxxxxx :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Że niby grill eSowy ma przypominać? :decayed: A te kratki w zderzaki to po jaką cholerę okleiłeś tym chromem? Grill jesli Tobie to sie podoba to trudno aż taki tragiczny nie jest, ale ten zderzak to już pojechałeś :thumbdown:

Zaraz wpadnie ykk i zgłupieje z radości...

Opublikowano
  • Autor

ja bym zapodal jescze wiecej chromu i ledow.. wtedy bylby koxxxxxxx :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja bynajmniej nie udaje ze ma S4 TDI hehehehhehehehehehe i nie wpisuje sobie do profilu S4 B5 hehehhehehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja bym zapodal jescze wiecej chromu i ledow.. wtedy bylby koxxxxxxx :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja bynajmniej nie udaje ze ma S4 TDI hehehehhehehehehehe i nie wpisuje sobie do profilu S4 B5 hehehhehehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

brawo f16mysliwiec :oklaski:

Opublikowano

ja bym zapodal jescze wiecej chromu i ledow.. wtedy bylby koxxxxxxx :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja bynajmniej nie udaje ze ma S4 TDI hehehehhehehehehehe i nie wpisuje sobie do profilu S4 B5 hehehhehehehehe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to Topor się obrazi... :decayed:

Też myślałem o obklejeniu zderzaka chromem... :kox::naughty:. Całkiem fajnie Ci to wyszło F16Myśliwiec :kox:.

Opublikowano

Zaraz wpadnie ykk i zgłupieje z radości...

:naughty: :naughty:

ja bym zapodal jescze wiecej chromu i ledow.. wtedy bylby koxxxxxxx :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobrze prawisz. Chrom jest madafaka :cool1:

Opublikowano

a zapowiadało się tak dobrze :thumbdown:

nie popełniaj moich błędów :decayed:

Opublikowano

fotele są super :) prezentuje się świetnie, ciemne auto jasna skóra :)

Opublikowano
  • Autor

Nowe ;)

<img src="http://img401.imageshack.us/img401/714/zdjcia0050.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img401.imageshack.us/img401/8103/zdjcia0051y.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img246.imageshack.us/img246/1600/zdjcia0052.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

nie ma to jak chrom na metry, wersja madafakaprzylepiec, dla mnie zeszpeciłeś wkład pracy, tym grilem i tym na gumochromoem w zderzaku, no ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać

Opublikowano

nie ma to jak chrom na metry, wersja madafakaprzylepiec, dla mnie zeszpeciłeś wkład pracy, tym grilem i tym na gumochromoem w zderzaku, no ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać

nie mogłem :polew:

aju respect :notworthy::decayed:

kolego zrywaj ten chrom, maluj grilla w czarny mat, i pozbądź się tych świecidełek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Czemu ty sobie felg na czarny mat niepomalujesz?? przeciesz to taki odjazd mieć grill i felgi czarne normalnie jak ferrari :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chłopaki przeciesz to ze ja mam grill w listwach samoprzylepnych czy inni zakładają brewki czy lampy z leadami czy Czerwone podświetlanie nóg to każdego indywidualna sprawa ;) więc :ssij:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.