Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T QUATTRO-wydaje mi sie slaby!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie,turbina jest po regeneracji,wersja 180 KM,ale mi sie zdaje ze nie jedzie tak jak powinien!czuc ze auto ma "chec" przyspieszac.ale cos tak jakby je stopuje.to moze dziwnie zabrzmi.kiedy powinno byc najlepsze przyspieszenie,kiedy powinien dostac przyslowiowego kopa!?.180 KM i katalogowe 7.8 do setki.po przesiadce z A4 1.6 nie czuje jakiejs piorunujacej roznicy!!

Opublikowano

Na początek proponuje podpiąć auto pod Vaga i zobaczyć co pokaże :wink:

Opublikowano
jak w temacie,turbina jest po regeneracji,wersja 180 KM,ale mi sie zdaje ze nie jedzie tak jak powinien!czuc ze auto ma "chec" przyspieszac.ale cos tak jakby je stopuje.to moze dziwnie zabrzmi.kiedy powinno byc najlepsze przyspieszenie,kiedy powinien dostac przyslowiowego kopa!?.180 KM i katalogowe 7.8 do setki.po przesiadce z A4 1.6 nie czuje jakiejs piorunujacej roznicy!!

jak nie czujesz piorunujacej różnicy to znaczy ze Twoje 1.8T nie jezdzic ...

jak napisal Hugo, zrobic porzadna diagnoze i bedzie wiadomo co sie wysrało ..... :twisted:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tą regenerację to w ogóle fachowcy robili?? Mi się wydaje, że w tych momentach, w których powinien wgniatać w fotel działa turbinka....

Opublikowano
  • Autor

moge powiedziec ze robili ja (turbine)fachowcy-zaklad specjalizujacy sie w naprawach i regeneracjach turbin. a jesli sie nie myle to turbina dziala w kazdym momencie (nie tylko podczas mocniejszego wcisniecia gazu)-bynajmniej ja ja slysze nawet podczas ruszania(delikatny gwizd). a moze sie myle !czy tak powinno byc??????

Opublikowano
moge powiedziec ze robili ja (turbine)fachowcy-zaklad specjalizujacy sie w naprawach i regeneracjach turbin. a jesli sie nie myle to turbina dziala w kazdym momencie (nie tylko podczas mocniejszego wcisniecia gazu)-bynajmniej ja ja slysze nawet podczas ruszania(delikatny gwizd). a moze sie myle !czy tak powinno byc??????

turbina napedzana jest spalinami czyli pompuje praktycznie caly czas.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jeżeli nie jest to taki efekt jak powinien byc to być może zmien przepływke bardzo czesto sie tak dzieje ze wszystko jest ok słychac turbinke natomiast auto jest cholernie wolne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
jak w temacie,turbina jest po regeneracji,wersja 180 KM,ale mi sie zdaje ze nie jedzie tak jak powinien!czuc ze auto ma "chec" przyspieszac.ale cos tak jakby je stopuje.to moze dziwnie zabrzmi.kiedy powinno byc najlepsze przyspieszenie,kiedy powinien dostac przyslowiowego kopa!?.180 KM i katalogowe 7.8 do setki.po przesiadce z A4 1.6 nie czuje jakiejs piorunujacej roznicy!!

Miałem podobny problem z turbina tak mi się wydawało dopiero pojechałem na diagnostyke turbiny i okazało sie że turbina daje dobre ciśnienie, a problem w braku mocy tkwi w katalizatorze, mechanik wywalil caly środek i teraz samochód jeździ jak trzeba (troszeczke głośniej pracuje) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.