Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Gdzie wpasować przetwornice HID ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś z Was dysponuje fotką spod maski swojej a4, oczywiście po montażu HID. Rozklimiam właśnie optymalne miejsce na montaż przetwornic.

Jakieś sugestie?

Opublikowano

tam gdzie jest miejsce,i nie ma dostępu wody :)

Opublikowano

W mojej :a4fan: prawa przetwornica jest przykrecona i przypasana opaskami do uchwytow w nadkolu, gdzies tak 20 cm od dolnej krawedzi lampy - fajne, suche miejsce :decayed:

Lewa siedzi zamontowana pod lampa -- bardzo ciasno wchodzi ale pasuje idalnie. :cool:

Opublikowano

pod mocowaniem lampy..dobre miejsce i się nie zamoczy..

Opublikowano

...albo z prawej (patrząc od przodu) obok płynu do układu wspomagania - ktoś z forum ma tak zamontowane. Na to nachodzi jeszcze osłona. Fabrycznie (opcja) jest tam chyba moduł do ogrzewania postojowego.

Opublikowano
  • Autor

...albo z prawej (patrząc od przodu) obok płynu do układu wspomagania - ktoś z forum ma tak zamontowane. Na to nachodzi jeszcze osłona. Fabrycznie (opcja) jest tam chyba moduł do ogrzewania postojowego.

Prawą (patrząc od przodu) zamontowałem właśnie tam gdzie piszesz.

Myślałem, że lewą da radę zamontowac bez demontażu lampy...

Tak czy inaczej dzięki

  • 3 lata później...
Opublikowano

Co myślicie o zamontowaniu przetwornic w tym miejscu:

DSCF0012_hwpxsen.JPG

tylko są za grube i musiałbym wyciąć tą przestrzeń:

DSCF0011_hwpxsww.JPG

jednak zmartwił mnie ten uchwyt

DSCF0013_hwpxssq.JPG

Czy jak wytnę w tym miejscu to uchwyt dalej będzie się trzymał może wiecie coś na ten temat ?

Mam już dekielki do zaślepienia od spodu przetwornic dlatego chce je zamontować w środku lampy. Co o tym myślicie.

Opublikowano

Co myślicie o zamontowaniu przetwornic w tym miejscu:

DSCF0012_hwpxsen.JPG

tylko są za grube i musiałbym wyciąć tą przestrzeń:

DSCF0011_hwpxsww.JPG

jednak zmartwił mnie ten uchwyt

DSCF0013_hwpxssq.JPG

Czy jak wytnę w tym miejscu to uchwyt dalej będzie się trzymał może wiecie coś na ten temat ?

Mam już dekielki do zaślepienia od spodu przetwornic dlatego chce je zamontować w środku lampy. Co o tym myślicie.

Bardzo dobry pomysł tylko puźniej wszstko silikonem objedź :good: A swoją drogą to sprawdzałeś czy czasem nie sieją te przetwornice błędami :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam przetwornice cyfrowe slim,wypuściłem przewody dołem lampy a przetwornice "uziemiłem" do belki zderzaka,taką operacją zastosowałem po ostatniej pseudokontroli drogowej,w myśl rozumowania-nie ma przetwornic nie ma hidów :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

I jak tam idzie robienie tych sprysków w zderzaku - czekam z niecierpliwością na jakieś info, bo sam teraz chce zrobić u siebie spryski :):wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.