Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Biały kolorek w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie białe autko ciężko sprzedać, ludzie nie lubia tego koloru, dalej się to kojarzy z autami firmowymi, zajeżdzonymi na maksa. Ale biały z dodatkiem perły :th: , ostatnio moda na biały kolor w sportowych autkach.

Opublikowano

Ogólnie białe autko ciężko sprzedać, ludzie nie lubia tego koloru, dalej się to kojarzy z autami firmowymi, zajeżdzonymi na maksa. Ale biały z dodatkiem perły :th: , ostatnio moda na biały kolor w sportowych autkach.

Dokładnie :th:

białe auto jest fajne ..z odrobiną pasujących dodatków i modyfikacji będzie cudo :naughty:

Kiedyś bym unikał strasznie białego ..teraz raczej nie :decayed:

299784maxog5va5.jpg

210new2tz6.jpg

1333102170700711iz3.jpg

Opublikowano

Tak jak marcin j mów ostatnio jest moda na białe Audiki i powiem szczerze podoba mi się to :rolleyes: mimo że kiedyś nie przepadalem za białym. Niektórzy to nawet przemalowali furki na biały kolorek, chociażby nasza klubowa Gwiazda przez duże G :hi:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_s4rs4_bialy_jastrzab-t27120.0.html Avancik kolegi wojtusania też kozacko wygląda w bieli :cool: Trzeba tylko zadbać o szczegóły a w tym sedanie bankowo lustra i klamki w kolor, zmienić lampy duża felga i kozak :kox:

Opublikowano

Tak jak marcin j mów ostatnio jest moda na białe Audiki i powiem szczerze podoba mi się to :rolleyes: mimo że kiedyś nie przepadalem za białym. Niektórzy to nawet przemalowali furki na biały kolorek, chociażby nasza klubowa Gwiazda przez duże G :hi:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_s4rs4_bialy_jastrzab-t27120.0.html Avancik kolegi wojtusania też kozacko wygląda w bieli :cool: Trzeba tylko zadbać o szczegóły a w tym sedanie bankowo lustra i klamki w kolor, zmienić lampy duża felga i kozak :kox:

Szczególnie ten bialy sportowiec , wyglada zajebii .... :th:

Opublikowano

Biały, ale właśnie perłowy super wygląda. Kilka dodatków w czerni żeby biel podkreślić i naprawdę będzie kozacko.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_s4rs4_bialy_jastrzab-t27120.0.html

Jak to zobaczyłem to się normalnie zakochałem w białym audi :kox:

Opublikowano

Dla mnie bialy wyglada jakby auto bylo bez koloru ;) No ale kazdy ma swoj gust, wazne zeby sie tobie podobalo. No i tak jak koledzy pokazali auto dobrze zrobione zawsze dobrze wyglada ;P

Opublikowano

Teraz w modzie jest Dubai Style :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za zainteresowanie się tematem. Z racji tego, że na dniach chcę kupić a4, mam pytanie czy warto w ogóle jechać oglądać to auto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5033035 wszystko ok z poduszkami??? proszę o rade!!

A tak na marginesie jeśli sie nie znajdzie biały to będzie inny zależy, mi na V6. Pozdrawiam

Opublikowano

2.6 raczej odpusc

Opublikowano
  • Autor
2.6 raczej odpusc
Kolego masz na myśli motor 2.6 czy ogólnie ten egzemplarz??
Opublikowano

silnik

Opublikowano

dzięki wszystkim za zainteresowanie się tematem. Z racji tego, że na dniach chcę kupić a4, mam pytanie czy warto w ogóle jechać oglądać to auto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5033035 wszystko ok z poduszkami??? proszę o rade!!

A tak na marginesie jeśli sie nie znajdzie biały to będzie inny zależy, mi na V6. Pozdrawiam

Jakaś taka stara i zaorana :thumbdown:

Wolałbym juz 2.8 niz 2.6 ... a najlepiej 1.8 T :evil:

http://moto.allegro.pl/item351498712_audi_a4_2_8_quatro_lpg_full_opcja_skora_itp_pilne.html

http://moto.allegro.pl/item347565106_audi_a4_avant_2_8_benzyna_1997_r.html

http://moto.allegro.pl/item352913517_audi_a4_avant_2_8_quattro.html

Opublikowano

Teraz w modzie jest Dubai Style :decayed:

dokładnie to chciałem zapodać ... ale w praktyce latem kolorek spoko ale pozatym to auto wiecznie brudne ;)

Opublikowano

Z tym brudem to nie do końca tak jest... Długo miałem białe autko i tak często jak teraz z granatowym to na myjnie nie jeździłem :wink4:

Opublikowano

Kuknij jak fajnie prezentuje się Albinos

Tam też wyraziłem swą aprobatę co do białego :)

Opublikowano

A zgadza sie w okresie suchych dni kurzu na białym nie widać jak na granatowym czy czarnym

Opublikowano

ostatnio zarazilem sie bialym i jak dla mnie jest calkiem spoko, z odpowiednimi dodatkami,np. felfi ciemny tytan :kox:

Opublikowano

Ja właśnie wysiadłem z białej B3. Powiem Ci, że kolor jak dla mnie bomba! Kilka powodów:

1 Biały wystarczy umyś, nawet nie, spłukać wodą... a ciemne musisz wycierać i najlepiej wypolerować za każdym razem dopiero zaczynają się prezentować.

2 Tunning, w białym idzie najłatwiej i najtrudniej coś spier... wystarczą czarne/dymione lampy przód tył i nawet nie srebrne, a ciemne tytanowe/grafitowe alu a nawet czarne i jest bomba.

3 Mniej się nagrzewa latem i jest lepiej widoczny (niestety też tylko latem).

minusy:

1 Trudniej sprzedać, taka głupia polaków mentalność.

2 Zimą Cię nie widać

3 Na myjni co prawda spędzasz mniej czasu, ale odwiedzać musisz ją częściej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.