Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Jaką kupić przednią szybę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim :-)

Pomóżcie mi w wyborze szyby przedniej, a mianowicie jakiej firmy szukać znam tylko "Pilkingtona". Jakie inne firmy produkują szyby do audi ? Podpowiem ze autko często stoi pod domem i podczas mrozów trzeba czasami skrobać. Jaką wybrać żeby była odporna na zadrapania podczas skrobania ??

Jeżeli ktoś wie coś więcej na temat szyb to proszę o podpowiedz i rady bo każda rada może sie przydać.

Opublikowano

Ja wymieniałem na Pilkingtona :th:

Opublikowano

Myślę że orginał będzie za drogi,

spokojnie zakładaj Pilkingtona , renomowana firma :th: polecam

Opublikowano

Ja już kilka razy wymieniałem szyby w autach i zawsze zakładałem pilkingtona. Fajny serwis, miła obsługa i fachowa wymiana. Do tego dożywotnia gwarancja na szybę... Czego można chcieć więcej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

W najblizszym serwisie nie mają szyby firmy Pilkingtonaza(za 416zl z montażem w innym warsztacie) mają za to Jaan Glass(za cene 415zł z montażem). W serwisie w ktorym zakladaja szyby Pilkingtona już raz zakładałem i zrobili to nie fachowo. Powiedzcie czy zamiast źle wstawionej szyby Pilkingtona lepiej wstawić dobrze wstawioną szybe firmy Jaan Glass. Chyba że ktoś ma jeszcze inne rozwiązanie które można wykonać w pobliżu Krosna Odrzańskiego??

Opublikowano

Jan GLass też jest renomowaną firmą,śmiało zakładaj tym bardziej że pozostaje tylko orginał /ale zapewne za drogie/ lub używkę /ale tego nie polecam/

Zakładaj szkoda czasu :th: moje zdanie :)

Opublikowano

No jak masz blisko siebie kiepski serwis pilkingtona to się nie zastanawiaj tylko rób jak kolega Waskipl radzi :th:

Opublikowano

Ja też polecam Pilkingtona, tylko wybierz jakis dobry warsztat , żeby ci nie uleputali i tapicery nie ubrudzili, trzeba stać przy nich i pilnować :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem warsztat z szybami Pilkingtona nie znam go ale maja rewelacyjną cene bo 390 zł ze wstawieniem . W swojej A4 wszystkie szyby fabrycznie wstawione też sa Pilkingtona. Zakładam w tym nieznanym warsztacie oczywiscie nie znanym przezemnie i tak jak mowicie będę pilnował wszystkiego :gwizdanie: Jak pisałem wcześniej o złym warsztacie to nie mialem na myśli że mi pobrudzą tylko to że osadzili szybę zbyt głeboko i wszystkie plastyki które maja przyjegac do szyby były 0,5cm od niej zwrócilem gosciowi uwage to przykleił na taśme dwustronną i mowił że tak może być :polew:Oczywiscie nie kłuciłem się zbyt długo bo i tak bym nie wygrał ale teraz wszstkim odradzam ten warsztat a że miejscowośc jest mała to troche klijentów poszło gdzie indziej. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak pisałem wcześniej o złym warsztacie to nie mialem na myśli że mi pobrudzą tylko to że osadzili szybę zbyt głeboko i wszystkie plastyki które maja przyjegac do szyby były 0,5cm od niej

A szybę wymieniałeś tylko dlatego że była źle wstawiona?? Miałeś z tego powodu jakieś problemy np: nieszczelność, szumy powietrza???

Opublikowano
  • Autor

Szybe wymieniałem bo byla pęknieta juz jest nowa z paskiem fotochrom a nie zielonym warsztat w Zielonej Górze na na batorego 126a polecam !!!!!!!!!!!!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam wymienioną na NordGlass z fotochromem i super cena 350zł z robotą nic sie nie dzieje od roku,PS. nie dajcie sie naciagać na te szyby za ponad 500 zł mają ogromne narzuty,Pozdrawiam! tak apropo "jan glass to ogólnopolska firma z siedzibą w bydgoszczy a nie marka szyby tumoki :no: która handluje taką firmą jak"nordglass" Pozdrawiam wszystkich wiedzących

Opublikowano
  • Autor

A ja jednak załozylem szybe z fotochromem firmy "Pilkington" z nową uszczelka ozdobna nad szybą i zaplacilem jedyne 411zł. Mam teraz dalej do okola wszystkie szyby "Pilkingtona" i jest git :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.