Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oznaczenia sprężyn


marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

miałem spręzyny z 4 bialymi kreskami, ale musiałem wymienić te co zalozylem mialy trzy rózowe i zieloną lub niebieska nie pamietam jedna z dwoch, możecie mi powiedzieć co oznaczają te kolory i które lepsze będą do mojego autka? (audi a4 b6 1.9 sedan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis założyłem takie jak mają być juz jesst 100% lepiej lecz mam nowy problem wycieraczki mi staneły i ani rusz wiem ze cos w silniczku nie tak ramiona chodza

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam a6c5 i problem natury wizualnej - przód siedzi wyżej aniżeli tył auta i chcę kupić sprężynki, które obniżą przód (1,9 TDi), mam pytanie odnośnie tychże sprężynek:

Audi A6 C5 lift 01 - 04 sprężyna zawieszenia przód (4371556418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ktoś orientuje się, co oznaczają te kolory na springach lub wie jakie kolory są na sprężynach 1be w a6c5 1,9 TDi?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam a6c5 i problem natury wizualnej - przód siedzi wyżej aniżeli tył auta i chcę kupić sprężynki, które obniżą przód (1,9 TDi), mam pytanie odnośnie tychże sprężynek:

Audi A6 C5 lift 01 - 04 sprężyna zawieszenia przód (4371556418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ktoś orientuje się, co oznaczają te kolory na springach lub wie jakie kolory są na sprężynach 1be w a6c5 1,9 TDi?

Z góry dziękuję za pomoc.

tu masz jak to znaleźć do swojego auta odpowiednie

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/

jak podasz jakie to są kolory to mogę sprawdzić w etce jak grupa wagowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za wskazówkę. Z tyłu są całe czarne - ktoś wymienił na jakieś zamienniki i d*pa niżej siedzi. Sprawdzę co jest z przodu i napiszę kolory - choć generalnie na wlepce jest napisane 1BA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za wskazówkę. Z tyłu są całe czarne - ktoś wymienił na jakieś zamienniki i d*pa niżej siedzi. Sprawdzę co jest z przodu i napiszę kolory - choć generalnie na wlepce jest napisane 1BA.

1ba to typ zawieszenia

chodzi o te literki po niżej na biało bodajże zaznaczone np( OJH i OJY) to klasa wagowa

nawet nie zadałeś sobie trudu żeby to przeczytać z grubsza

tam jest właśnie wyjaśnione jak dobierać klasy wagowe

czytanie nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko kolego sory, nie przeczytałem, ale czy jesteś w stanie spr. w etce jaka kategoria wagowa jest tych sprężyn z aukcji?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, czyli te sprężyny są najprawdopodobniej z zawieszki 1BA? Można jakoś sprawdzić jakie kolory powinny być na springach z zawieszenia 1BE przy 1,9tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...