Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fajne felgi.....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To są repliki ori felg, made in china, sam zdecyduj czy chcesz jeździć na chińczykach...

Opublikowano

Nie wiem czy to dokładnie te same ale mój znajomy kupił takie miesiąc temu do leona i już jedną oddawał do prostowania. Ktoś kto wykonywał mu tą usługe powiedział, że odkształcają sie jak plastelina...

Opublikowano

To już lepiej za te pieniądze kupić dobre używki i być zadowolonym, łatwo jest wydać kasę, ale jak już wykładać to z głową :wink: Trzeba szukać okazji i nie dać się nabrać. Najlepiej to jechać, obejrzeć i ewentualnie na wulkanizacje niech sprawdzą czy nie są pokrzywione. A i jeszcze jedno, jak rozmawiałem z gościem który się zajmuje na co dzień prostowaniem felg to powiedział że z przyjemnością prostuje te chińskie/tureckie czy po prosto no name felgi, bo łatwo jest je naprostować a z niemieckimi, japońskimi i włoskimi to mówił że już nie jest tak łatwo...

Opublikowano

Wzór mi się podoba, ale chińczyków bym nie kupił.

Opublikowano

Nie wszystko co zrobily małe,szybkie,żółte rączki jest tandetne ale felgom made in China bym nie zaufał.

Opublikowano

Odpuść, chińczykom mówimy stanowcze i zdecydowane nie. Już lepiej kupić używki jeżeli masz pewność albo możliwość sprawdzenia. Ja tak zrobiłem w tamtym roku, kupiłem 18" BBSa ale trochę obdarte na rantach więc cena nie była wysoka, a w tym roku pomalowałem sobie środek a ranty ładnie spolerowałem i wyglądają jak nówki.

Opublikowano

Dzięki takim felom kolesie od prostowania felg zarabiają,nazywają je plasteliny:)

Opublikowano

Wszystko zależy od partii, niestety na to wpływu nie mamy. Ja osobiście jeździłem na "chińczykach" 2 sezony fakt miałem opony 205/55/R16 ale nie miałem do tego żadnych uwag oprócz tego, że wygląd rzeczywisty a zdjęcia w necie to dwie różne historie..:facepalm:

Opublikowano

Nie chce zakładać nowego tematu więc pozwolę sobie podpiąć się pod temat

a mianowicie czy ma może ktoś takie fele na B6 ??

http://allegro.pl/felgi-17-audi-5x112-et-45-ronal-i2226368004.html

jeśli ktoś by miał to bym był wdzięczny za jakieś foto jak to wygląda...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.