Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fajne felgi.....


sulej77

Rekomendowane odpowiedzi

To są repliki ori felg, made in china, sam zdecyduj czy chcesz jeździć na chińczykach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dokładnie te same ale mój znajomy kupił takie miesiąc temu do leona i już jedną oddawał do prostowania. Ktoś kto wykonywał mu tą usługe powiedział, że odkształcają sie jak plastelina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej za te pieniądze kupić dobre używki i być zadowolonym, łatwo jest wydać kasę, ale jak już wykładać to z głową :wink: Trzeba szukać okazji i nie dać się nabrać. Najlepiej to jechać, obejrzeć i ewentualnie na wulkanizacje niech sprawdzą czy nie są pokrzywione. A i jeszcze jedno, jak rozmawiałem z gościem który się zajmuje na co dzień prostowaniem felg to powiedział że z przyjemnością prostuje te chińskie/tureckie czy po prosto no name felgi, bo łatwo jest je naprostować a z niemieckimi, japońskimi i włoskimi to mówił że już nie jest tak łatwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko co zrobily małe,szybkie,żółte rączki jest tandetne ale felgom made in China bym nie zaufał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść, chińczykom mówimy stanowcze i zdecydowane nie. Już lepiej kupić używki jeżeli masz pewność albo możliwość sprawdzenia. Ja tak zrobiłem w tamtym roku, kupiłem 18" BBSa ale trochę obdarte na rantach więc cena nie była wysoka, a w tym roku pomalowałem sobie środek a ranty ładnie spolerowałem i wyglądają jak nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim felom kolesie od prostowania felg zarabiają,nazywają je plasteliny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od partii, niestety na to wpływu nie mamy. Ja osobiście jeździłem na "chińczykach" 2 sezony fakt miałem opony 205/55/R16 ale nie miałem do tego żadnych uwag oprócz tego, że wygląd rzeczywisty a zdjęcia w necie to dwie różne historie..:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu więc pozwolę sobie podpiąć się pod temat

a mianowicie czy ma może ktoś takie fele na B6 ??

http://allegro.pl/felgi-17-audi-5x112-et-45-ronal-i2226368004.html

jeśli ktoś by miał to bym był wdzięczny za jakieś foto jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...