Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świecąca kontrolka awaryinych


korenti

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI A4 B6.ALT..Mam problem z rozładowującym się akumulatorem po prostu samochód nie wchodzi w stan uśpienia.Podejrzewam zamek w dżwjach po zdjęciu tapicerki i odlączeniu wtyczki od zamka i zamknięciu samochodu odziwo kontrolka awaryjnych gaśnie i jes ok.Jak wszystko jest złożone to się pali potem mruga cały czas i po paru dniach lub tygodniach sadzi akumulator, zalerzy jle jerzdże..akumulator iest nowy, vag brak błędów kable między słupkiem a dżwiami sprawdzone i poilozowane,moduł konfortu suchy,zamek wygląda na sprawny,rozebrałem go sprawdzilem miernikem mikro włączniki dobre,brak zimnych lut.ścieszki wizualnie ok,niby sprawny,oglądałem kostke do zamka,brak uszkodzeń kabli,wiązkę dżwi wcześniej jusz sprawdzałem jest niby sprawna....CHODZI OTO CZY KTOŚ MIAŁ COŚ PODOBNEGO U SIEBIE CZY WYMIANA ZAMKA COŚ POMOŻE CO SĄDZICIE OTYM ZAMKU http://allegro.pl/zamek-drzwi-przod-lewy-centralny-audi-a4-b6-nowy-i2227548528.html TO CHYBA ZAMIENNIK.MOŻE LEPJEJ KUPIĆ UŻYWANY...NIEMAM JNNYCH POMYSŁUW WYGLĄDA NA USZKODZONY ZAMEK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś napiszesz wykorzystaj word-a do sprawdzenia ortografii, ja zakończyłem czytanie tego tekstu po 6 błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sprawdzian z polskiego ktoś pomylił forum zapewne jesteś nauczycielem polskiego i nic mondrego nie napjszesz tylko umjesz sprawdzać błędy a nie oto tu chodzi ...i to ma być władca postów chyba nie rozumiałeś oczym pisze łatwiej sprawdzić byki ...naprawić samochud czy ładnie napisać może te wszystkie posty kture napisałeś to były sprawdziany z klasuwek .....ja myśle że lubisz OCENIAĆ I OBRAŻAĆ ludzi jak czujesz się ??????.......UKŁONY ZA SPOSTŻEGAWCZOŚĆ I JNTELEKT WŁADCO ORTOGRAFI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ja Ciebie nie obrażam, tylko zwróciłem uwagę, bo błędy są rażące.

Po drugie nie będziesz mi groził przez PW

Po trzecie nie znam się na mechanice i tej kwestii doradzają mi inni koledzy, jestem elektrotechnikiem, a nie polonistą co nie zwalnia mnie od poprawnego wypowiadania się na publicznym forum. W kwestii CB i Car Audio pomagam innym.

Jeżeli tak będziesz traktował kolegów z forum to długo tu nie pobędziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sprawdzian z polskiego...

Prosisz ludzi o pomoc, a jednocześnie okazujesz zupełny brak szacunku dla innych użytkowników tego forum pisząc niechlujnie, z błędami, nadużywając CapsLocka.

Do tego, po zwróceniu (grzecznym) uwagi przez kolegę mily, reagujesz nieuzasadnioną agresją i wrogością.

Rób tak dalej, a nikt nie będzie chciał z tobą rozmawiać/pisać...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoje zdanie ciekawe jle ludzi tak obraziłeś nie wypowiadasz się za wszystkich skonicz temat bo to strata czasu ja niemam zaco cię przepraszać nie każdy jest tak dołuczony nie miło ? Atak na marginesie nie chodzi o pomoc tylko opinie ja nikogo nie oceniam nie pisze dla nikogo ....ja zakończyłem czytanie tego tekstu po 6 błędzie.. każdy pisze jak umie i właśnie to jest brak szacunku dla drugjego człowieka i pruba ośmieszenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoje zdanie ciekawe jle ludzi tak obraziłeś nie wypowiadasz się za wszystkich skonicz temat bo to strata czasu ja niemam zaco cię przepraszać nie każdy jest tak dołuczony nie miło ? Atak na marginesie nie chodzi o pomoc tylko opinie ja nikogo nie oceniam nie pisze dla nikogo ....ja zakończyłem czytanie tego tekstu po 6 błędzie.. każdy pisze jak umie i właśnie to jest brak szacunku dla drugjego człowieka i pruba ośmieszenia .

Sam siebie ośmieszasz tak pisząc i tłumacząc to jeszcze w ten sposób. :thumbdown:

Jeśli robisz tyle byków podczas pisania, to może zacznij używać Firefoxa - przeglądarka ta ma wbudowane sprawdzanie pisowni "w locie". Będzie mniej powodów do wstydu...

Zrobisz jak chcesz. Z mojej strony EOT.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze książki a zpowodu kilku błędów mam być ośmieszany co to forum polonistyczne chyba chodzi orozwiązanie problemu anie lekcje pisania nie myślałem że to komuś będze przeszkadzać. Jak mam mieć takie odp.z tego forum co racja może nie jestem godny pisać co kolwiek, sory jeśli moje błędy uraziły wład.post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dział techniczny i nie miejsce na OT.

Korenti korzystaj proszę ze słownika.

A za kolejne OT polecą ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...