Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana folderu z mp3 w RNS-e


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam w sowjej A4 Navi Plus RNS-e.

Wrzuciłem sobie na karte klika albumów w formacie mp3. Wszytko hula elegancko , tylko pojawił się problem. Da się jakoś zmienić folder z muzyką na inny , czy muszę wrzucic mp3 na karte w jednym folderze. Zrobi się straszny burdel..... Jeżeli jest taka mozliwość to uprzejmię proszę o wytłumaczenei w jaki sposób to się da zrobić ??

Pozdro Dziki Wschód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam w sowjej A4 Navi Plus RNS-e.

Wrzuciłem sobie na karte klika albumów w formacie mp3. Wszytko hula elegancko , tylko pojawił się problem. Da się jakoś zmienić folder z muzyką na inny , czy muszę wrzucic mp3 na karte w jednym folderze. Zrobi się straszny burdel..... Jeżeli jest taka mozliwość to uprzejmię proszę o wytłumaczenei w jaki sposób to się da zrobić ??

Pozdro Dziki Wschód :decayed:

..jak chcesz zmienić folder wciśnij CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak leci mp3 wcisnij return pokaze ci katalogi jakie umiesciles na karcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnych problemow z wyswietlaniem folderow.

RNS-E przypomnina mi stary dosowy norton commander. Na gorze sa katalogi, ponizej pliki.

Moge sie po tym wszystkim poruszac bez problemu.

Moze Twoim problemem jest brak aktualizacji rns-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie , tak jak napisał czaki22 , najprościej jest wcisnąc return w momencie gdy leci kawałek. Dziękóweczka.

A mam jeszcze pytanko , czy ma ktoś sprawdzone spolszczenie menu do tego ustrojstwa. ? I czy wgrywanie polskiego języka niesie ze sobą jakieś niebezpieczeństwo (czyt. można coś zchrzanić ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie , tak jak napisał czaki22 , najprościej jest wcisnąc return w momencie gdy leci kawałek. Dziękóweczka.

A mam jeszcze pytanko , czy ma ktoś sprawdzone spolszczenie menu do tego ustrojstwa. ? I czy wgrywanie polskiego języka niesie ze sobą jakieś niebezpieczeństwo (czyt. można coś zchrzanić ? )

Jest wątek na forum (a przynajmniej był) :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...