Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to koło dwumasowe?


Patrol1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy podepnę się pod temat, tylko u mnie jest tak, że przy przyspieszaniu powyżej 2 tys. obr zaczyna coś hałasować (coś w stylu drgającej rury wydechowej). Dodam, że nie zawsze przy przyśpieszaniu tak jest. Macie patent co to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne sprzęgło wymienione- Sachs(dwumas,tarcza,docisk,łożysko) nowe oczywiście. Nic nie dudni,nie szura.Z wciśniętym sprzęgłem i na jałowym wreszcie cisza!Ale jest nowy problem!Tak twardo odpala-szarpnie przy odpalaniu(jakby poduszki pod silnikiem).A jak odpalam na jałowym (bez sprzęgła)to wogóle tragedia.Zaczeszczy jakby miało się coś rozlecieć(coś jakby rozrusznik) obroty na 500 i zgaśnie!Jak jest zimny to odpala dobrze tylko tak zerwie(szarpnie) z wciśniętym sprzęgłem mniej szarpnie(i nie ma tego zgrzytu).Przy gaszeniu jest ok!

No i po rozebraniu okazało się,że dwumas do wymiany.Ma bardzo duży luz i bije przy odpaleniu!!!Nowy zestaw Sachsa, przejechałem 300km! Idzie do reklamacji.Masakra jakaś

Dzisiaj dostałem emaila. Reklamacji nie uznano.Stwierdzono,że koło jest sprawne a luzy mieszczą się w granicach podanych przez producenta.Kużwa paranoja.Bo mechanik twierdzi,że ten luz jest tak duży jak w zużytym dwumasie,które wymienia się na nowe(a mechanik porządny,wymienił sporo dwumasów i wie co mówi). Pany co dalej z tym czynić.Trzy tygodnie czekałem a auto u mechanika.:thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzecznik praw konsumenta czy jak to tam sie zwie
No właśnie! Ale bałagan.Koło ma tak duży luz jak jakieś stare zużyte.Tylko dwa dni było na aucie założone.A oni mi piszą,że jest dobre.I jeszcze do dzisiaj mi go nie odesłali!A wysłałem 24.04. To zaraz będzie miesiąc bez auta.Tylko dostałem emaila,że reklamacji -NIE UZNANO.KOŁO JEST SPRAWNE. Masakra jakaś!:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...