Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z skrzynią i huczeniem


martin352

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 1.8adr5v cieknie ze skrzyni albo z silnika sam niewiem bo cieknie na łączeniu skrzyni i silnika tylko podczas jazdy na postoju niema ani kropli,2 problem to huczenie z przodu jednostajne nasilające z prędkościa i przy skręcaniu w prawo,gdy podniosłem auto to okręciłem kołem lewym to nic niesłychać a jak obróciłem prawym to usłyszałem jakby mocne tarcie w skrzyni na wyjściu półosi mz skrzyni pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam 1.8adr5v cieknie ze skrzyni albo z silnika sam niewiem bo cieknie na łączeniu skrzyni i silnika tylko podczas jazdy na postoju niema ani kropli,2 problem to huczenie z przodu jednostajne nasilające z prędkościa i przy skręcaniu w prawo,gdy podniosłem auto to okręciłem kołem lewym to nic niesłychać a jak obróciłem prawym to usłyszałem jakby mocne tarcie w skrzyni na wyjściu półosi mz skrzyni pomóżcie

Jakiego koloru masz wyciek? Jak czarny to z silnika, olej koloru żółtawego świadczy o wycieku ze skrzyni. Co do odgłosu huczenia może siadło ci łożysko w kole dlatego proponuje najpierw dokładnie to zdiagnozować bo poniesiesz niepotrzebne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej koloru żółtawego świadczy o wycieku ze skrzyni.

teoretycznie masz rację, ale jak jest dużo osadu ze zużytego sprzęgła to ten olej już nie jest taki zółty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wjechać na kanał i odkręcić jedną półoś i pokręcić,jeżeli to w skrzyni to im szybciej wyciągniesz skrzynie to zaoszczędzi ci kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...