Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd przestawiony o pół ząbka.


Zbyszek_7

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też super mocy może nie ma ale poza tym że delikatnie ten silnik "przebiera" chodzi ładnie. Nie wiem czy się za to zabierać czy zrobić z 40tys. i wtedy razem z rozrządem kompletnym przyjrzeć się wszystkiemu. Choć zdrowiej dla silnika byłoby zrobić to jak najszybciej pewnie...tym bardziej że ten błąd mi wywala na Vagu...

---------- Post added at 08:27 ---------- Previous post was at 08:13 ----------

Ten napinacz jest hydrauliczny i ma elektroniczny czujnik ciśnienia oleju? Dobrze myśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał dać komuś do sprawdzenia ale jak już zdejmie pokrywę i okaże się że napinacz to będę musiał szykować grubą kase po to sporo kosztuje... Narazie się wstrzymam bo autko nie chodzi moze jak ideal ale nie chodzi znowu jakos zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej będzie dobrego mechanika znaleźć co się zna też na elektryce

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2012 at 05:14 ----------

Zbyszek7 znalazłeś przyczynę błędu bo jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum czytałem że jak napinacz ugina się mocniej jak 3mm po naciśnięciu paluchem to jest trefny ale osobiście nigdy nie sprawdzałem:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu będę się umawiał do mechanika którego ktoś mi polecił. Być może mam przestawiony rozrząd i silnik się "gubi". Ale jak za tydzień oddam do mechanika to dam znać później co zdziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...