Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakierowanie - jaki kolor polecacie?


Dave J.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam zamiar polakierować swoje autko. Obecnie mam unikatowy, ponadczasowy, wyróżniający się z tłumu "Srebrny Metalic". Jest on ok, cieszy się z niego również 2mld innych ludzi z takim kolorem lakieru, ale ja chce czegoś innego :P

Zastanawiałem się nad Białym Matem i felgi w Czerni Matowej.

Coś jak ta BMW: http://www.poperzy.pl/?p=784

Czekam na propozycje i porady. Dziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z bety niezly, ale ten z alfy podobny troche do mojego lz3l tak widac na nim kurz ze masakra, 3 godziny moze byc czysty furak z tym lakierem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z alfy jest fajny, metalik z domieszką czarnego:kox: jak by dodać wiecej tego czarnego bybył niezły kameleon:slina:

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:34 ----------

UK06_BC02.jpg

---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

IP03_BC25.jpg

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

http://www.lowrider.pl/forum/viewtopic.php?f=29&t=6899

obczajcie srebrny mirror reflective:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczałes koszty?? może prędzej wyjdzie ci zmienic auto :wink:

Chyba, nie wiesz ile to pracy i jakie koszta przy zmianie koloru w aucie.

Jesli ma to byc to dobrze zrobione to komora silnika tez musi być pomalowana a do tego trzeba by wyciągnąć silnik.

Chyba, że chcesz zrobić kiszke i pomalowac tylko z zewnątrz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zastanawiałeś się nad oklejeniem tak jak ta beta u Ciebie w linku ? Jak Ci się znudzi nowy kolor kiedyś tam to sobie zerwiesz folię i okleisz innym kolorem a i przy sprzedaży nikt Ci nie powie, że auto było po nie wiadomo jakim dzwonie, że całe lakierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi decyduje sie na lakierownie to pewnie nie dlatego ze kolor sie znudził, a obecny stan lakieru daje wiele do życzenia, wiec obklejanie = wcześniejsze przygotoawnie lakieru do obklejenia, bo kazda ryska wyjdzie na folii:wink:

no chyba ze sie kolor znudził, ale w to wątpie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny lakier jest ok, ale chciałbym coś oryginalnego. Oklejanie mi nie leży coś. Koszty wiem, że będą duże. Jak sprzedam auto to potem znowu kupie w Ori kolorze, a nie o to kaman.

Białego matu na b6 nie widziałem jeszcze, czarny owszem. Kolor kameleon czerń+czerwień jest fajny, ale zapewne o wiele droższy niż mat. Z tego co czytałem matowy kolor jest bardzo łatwo uzyskać.

Wysłałem zapytanie do kilku lakierni z prośbą o przeliczenie kosztów. Jeśli koszt mnie zbije z nóg to pewnie pozostanę przy srebrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny lakier jest ok, ale chciałbym coś oryginalnego. Oklejanie mi nie leży coś. Koszty wiem, że będą duże. Jak sprzedam auto to potem znowu kupie w Ori kolorze, a nie o to kaman.

Białego matu na b6 nie widziałem jeszcze, czarny owszem. Kolor kameleon czerń+czerwień jest fajny, ale zapewne o wiele droższy niż mat. Z tego co czytałem matowy kolor jest bardzo łatwo uzyskać.

Wysłałem zapytanie do kilku lakierni z prośbą o przeliczenie kosztów. Jeśli koszt mnie zbije z nóg to pewnie pozostanę przy srebrze.

Ty tym będziesz jeżdził, i tobie się ma podobać, a widze że przekonany jesteś do białego matu, i coś czuje że tak już zostanie :wink: jeżeli koszta Cię nie przerosną :decayed:

Daj znać co Ci odpisali z tych lakierni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie cisza. O ile mnie pamięć nie myli to Nosb miał czarną swoją B6-tke, a po modach teraz jest biała. Ciekawe ile u niego to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mam przekonania ogólnie do białego koloru na aucie, to.... musze przyznać że b6 na tych pierwszych 2 zdjęciach wygląda :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spróbować okleić tylko maskę ewentualnie maska + dach folią na czarny mat. Gdzieś widziałem już taką konfigurację i było git. Można jeszcze lusterka okleić, konfiguracji jest kilka :wink: Koszta na pewno bd dużo niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach owszem mógłbym okleić, ale do srebrnego koloru? :( Hmm... Generalnie goście z lakierni za nowy lakier na całym samochodzie (komora silnika, wnętrze pojazdu itp.) krzyczą 8000pln + :D sam lakier to pikuś, ale rozkręcanie wnętrza i tego wszystkiego to potężnie sobie liczą. Nie mam swojego garażu i ciężko byłoby mi wszystko przygotować by tylko polakierowali... Zostanę więc przy srebrnym... Tylko teraz potrzebuje pomysłu jak zmodzić nadwozie by było "inne" :) czarny dach jak najbardziej na +, lusterka w czerń? grill też bez chromu? Potrzebuje pomysłów ale takich by nie wyszło "wiejsko" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...