Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana wydechu w a4 b6 1.8T quattro


STEWIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję wymianę wydechu w moim audi na wydech firmy pipecraft, który pochodzi z przerobionego forda mondeo st 220. Czy ktoś orientuje się czy po założeniu tego wydechu do mojego audi będą pokazywały się jakieś błędy w komputerze i czy może to zmniejszyć moc bądź będzie miało to jakiś inny negatywny wpływ na samochód? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STEWIE ,a dlaczego chcesz założyć wydech akurat z Forda?!! Jak jest on z mondeo,to znaczy,że będziesz go musiał znów przerobić.Chyba nikt Ci nie odpowie jak to będzie współgrać z Twoim autem,bo to wrużenie z fusów.Nie myślałeś ,żeby zainwestować w wydech np: Ulter lub supersprint,zrobiony konkretnie pod Twoje auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STEWIE ,a dlaczego chcesz założyć wydech akurat z Forda?!! Jak jest on z mondeo,to znaczy,że będziesz go musiał znów przerobić.Chyba nikt Ci nie odpowie jak to będzie współgrać z Twoim autem,bo to wrużenie z fusów.Nie myślałeś ,żeby zainwestować w wydech np: Ulter lub supersprint,zrobiony konkretnie pod Twoje auto?

Wydech zrobiony konkretnie pod to auto kosztuje ok. 4400zł :whistling: więc kolega szuka w półśrodkach.

Ja bym udał się do jakiejś firmy i zrobił poszeżony wydech na przelotach z kwasa i po problemie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmowych używek do tego modelu na allegro raczej nie znajdziesz :whistling: Czaje się na takie coś już od dawna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chodzi o to że mam st220 na części i jest w nim założony ten wydech, możecie zerknąć na tej stronie http://homepage.ntlworld.com/susan.insole/ i tam w produkts jest 3 1/2" Universal Rear Box ,mam takie dwa na obydwie strony, dają piekny dźwięk dlatego chciałem założyć do swojego audi i czy może ktoś z was zakładał wydech nie dedykowany do audi i było wszystko oki czy bedą wyskakiwały błędy?

---------- Post added at 11:44 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

STEWIE ,a dlaczego chcesz założyć wydech akurat z Forda?!! Jak jest on z mondeo,to znaczy,że będziesz go musiał znów przerobić.Chyba nikt Ci nie odpowie jak to będzie współgrać z Twoim autem,bo to wrużenie z fusów.Nie myślałeś ,żeby zainwestować w wydech np: Ulter lub supersprint,zrobiony konkretnie pod Twoje auto?

Apropos supersprinta posiadam środkowy tłumik do s4 b5 jakby ktoś był zainteresowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej koloego dedykowany np magnaflow 16601, kiedyś na allegro można było go wychaczyć za 2tys z groszem

watch?feature=player_detailpage&v=boozrbeO3gUhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=boozrbeO3gU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie proszę o propozycje innych wydechów ja wiem jakie są, moje pytanie dotyczyło czy ktoś orientuje się czy przy tym który mam zamiar założyć pipecrafta czy mogą wystąpić jakieś błędy, albo co gorsze może wystąpić utrata mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jak sie nie przekonam to nie będę wiedział, więc jak już go zainstaluje to wrzuce jakiś filmik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jak sie nie przekonam to nie będę wiedział, więc jak już go zainstaluje to wrzuce jakiś filmik :wink:

nie obraź się na kolegów ale takiego rezania na forum a4 to jeszcze nikt nie przeprowadzał....... tym bardziej że st 220 to silnik v6 a ty masz rzędową 4.

A to jak się domyślasz dwa zupełnie różne układy wydechowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jak sie nie przekonam to nie będę wiedział, więc jak już go zainstaluje to wrzuce jakiś filmik :wink:

nie obraź się na kolegów ale takiego rezania na forum a4 to jeszcze nikt nie przeprowadzał....... tym bardziej że st 220 to silnik v6 a ty masz rzędową 4.

A to jak się domyślasz dwa zupełnie różne układy wydechowe

Raczej się nie obrażam i jestem wdzięczny za każdą opinie na ten temat, tylko może nie do końca jasno napisałem,jeśli chodzi o ten wydech to w tym st220 to nie jest wydech dedykowany właśnie do tego samochodu, ten wydech to jest przelotowy z uniwersalnymi tłumikami końcowymi i w st brzmiał super, zdaje sobie sprawę że to nie będzie to samo a nawet również mam wiele wątpliwości dlatego nie chce niszczyć swojego tylko w całości zdjąć i założyć tamten również w całości po małych przeróbkach a jak coś będzie nie tak to zdejmuje i ori wraca na swoje miejsce. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezaj brachu a efekty w postaci filmu umieść na forum.....pasowałoby pojechać z nim na hamownię żeby zobaczyć czy przypadkiem krzywdy sobie nie zrobisz tym wydechem. Efekt dźwiękowy może być.........ale ładny dźwięk nie może też powodować zatrzymania spalin w układzie.......ale zawsze trzymamy kciuki i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...