Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z tylnymi głośnikami i subwooferem po podłączeniu modułu


msckA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiełm taki https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285e285.html moduł aby podłączyć tylne głośniki i subwoofer do radia niefabrycznego Sony X-Plod. Podłączyłem jedną stronę kupionego zestawu do oryginalnej instalacji w audi a drugą do instalacji którą miałem razem z radiem Sony, czarny kabel od modułu podłączyłem prawidłowo i nic. Radio się nie włącza. Jak podepnę ori instalacje do instalacji sony to radio działa . Pomóżcie mi Panowie bo jestem zielony w tym a chciałbym żeby tył i subwoofer grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrób zdjęcia kostek zasilania radia o adaptera to ci napiszę które piny masz przełożyć.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mogę dodawać załączników w postach. generalnie chodzi o to gdzie podłączyć czarny kabe lz adaptera który jest luzem no i wydaje mi sie ze tylko niebieski z adaptera muszę gdzieś podpiąć a reszta z adaptera do zasilania nie będzie potrzebna. Niebieski kabel to ten który widać wyraźnie na zdjęciu https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285e285.html po powiększeniu - wychodzi z czarnej kostki do drugiej czarnej i do czerwonej. Można by go podpiąć bezpośrednio pod któryś kabelek w złączkę iso z sony i wtedy ta jedna kostka jest nie potrzebna. Na niebieskim jest napisane "power antena" a na czarnym "-".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny to jest masa podpinasz go pod jakieś wzmocnienie za radiem. Sprawdzisz bez problemu miernikiem czy dana śruba ma masę.

Co do niebieskiego to spokojnie możesz go podłączyć pod niebieski kabel w kostce iso radia sony. Pod ten sam podłącz separator antenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem i wszystko pięknie gra tylko nie bardzo wiem gdzie podłączyć tą masę.

Każdy element metalowy za radiem. Pod deską są wzmocnienia i do nich możesz podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak uważasz albo przedłużysz albo podłącz pod masę w kostce zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...