Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym wyczyscic malowane felgi


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

witam, otorz przez zime zaniedbalem troche swoje fele, ogolnie sa malowane chyba pod kolor auta, nie znam sie na tym ale chyba takim samym lakierem jak na aucie , okazalo sie ze grzalo mi tylne hamulce i z tylu uzbierala mi sie niezla skorupa z pylu od klockow i tarcz

popsiukalem to ostatnio preparatem do felg potem na myjke cisnieniowa z bardzo bliska to troche skorupy odpadlo i teraz czym to najlepiej zmyc zeby nie uszkodzic lakieru na felach

ktos mi poradzil akre do mycia silnikow ze moze cos pomoze, czytalem ze mleczko cif moze da rade ale czy nie porysuje tym lakieru

ogolnie w katach ramion felg mam tez taki rdzawy nalot i to tez chcialbym zetrzec

pasta lekko scierna? czy jakas chemia do kuchni i kibli? nie zezre lakieu? kolor mam srebrny jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie zrobione ale za te pieniadze ktora wydal na specyfiki to bym na nowo felgi pomalowal he he

chodzi mi raczej o wyczyszczenie za parenascie dziesiat zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz tanio to kup benzynę ekstrakcyjna do usunięcia smoły i środek do mycia silnika, np k2 akra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi akre ktos polecil ze wszystko zmyje i nie szkodzi lakierowi

jak bym mial fele na aucie za 3 k to bym moze taki zestaw kupil co ten od bety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz akre, myje wszystko...Psiknij, zostaw to na 5minut, potem gabka z woda i ludwikiem i malina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spsikasz 2 razy to pojdzie i nalot, generalnie tylko smola nie zejdzie, trzeba troche 'poskrobac' wew felgi jesli ci to przeszkadza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to tylko nalot to da rade, jeżeli wychodzi rdza to nic z tym nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem malowane felgi ze smaru pochodzącego z przegubu i benzyna ekstrakcyjna rewelacyjnie sobie poradziła. A było tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...