Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Quattro by ECUPROJECT


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no i w końcu ja jestem szczęśliwym posiadaczem 170 koników w Quattro. Po wczorajszej wizycie u chłopaków z Ecuproject, jestem miło zadowolony. W serii jak widać wyszło 145 koni, Mirek ku mojemu zadowoleniu powiedział żę autko w super kondycji. Przebieg to 232tysiaki jednak większość z tego autostradka. Jak u siebie na vagu sprawdzałem to pompki 2szt korekcja 0.18 mG/R maksymalnie a 2 kolejne do 0.4 mG/R max co skacze przeważnie oscyluje na pozimoie 0.10 i 0.25. Program udało się wgrać za pierwszym razem więc Mirek już nic nie kombinował. A teraz chętnie poznam wasze opinie o tym co wyszło:) :

audiquattroio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zdrowa ta twoja seria :shock3: fajny bezpieczny sofcik jak na Q to dopiero teraz chyba poczujesz jak się odpycha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka w paincie nie zadrżała :decayed:

1600kg i napęd na 4 łapy potrzebuje czegoś więcej żeby zwało do przodu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne kreski :decayed: Piotrek98igo podsumował to idealnie, nic dodać nic ująć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to liczyłem na parę niutonometrów więcej, już było trochę puźno więc Mirek nie chciał się już zbytnio bawić dalej. Planuję tym autem pojeździć jeszcze parę lat więc może i dobrze że jest ile jest przynajmniej sprzęgło i reszta gratów nie dostaną tak po d*pie. Co mnie jeszcze zdziwiło że od samego startu nic nie jest podniesione...celowo żeby sprzęgło nie dostało tak po d*pie czy dlaczego tak jest zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zdrowa ta twoja seria :shock3: fajny bezpieczny sofcik jak na Q to dopiero teraz chyba poczujesz jak się odpycha :naughty:

Czemu zdrowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zdrowa ta twoja seria :shock3: fajny bezpieczny sofcik jak na Q to dopiero teraz chyba poczujesz jak się odpycha :naughty:

Czemu zdrowa?

145ps i 335 nm jak na serie to chyba ladnie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę też ładnie lata,wydaje mi się że dużo robi jakość paliwa. Mój ojciec ma taką samą tylko rok starszą iw polsce przejechało już 20 tyś km i wtryski kupe się pogorszyły zresztą praca silnika też stał się głośniejszy. Do mojego cały czas praktycznie leję niemieckie paliwo i wtryski są w stanie takim jak pisałem wyżej. Ogólnie chodzi dużo ciszej zero drgań na biegu jałowym. Może jutro porobię parę fotek to wrzucę do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez leje niemiecka paliwo , ogromna róznica do naszego :) ładny wykres , zdrowy motorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...