Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zamiennik Lamp przednich bez przeróbek


lukasz2223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,na poczatku chcialbym zaznaczyc,ze przejrzalem ponad 80 %forum i nie znalazlem oczywistejj odpowiedzi ani zapytania na temat wymiany lamp,moje pytanie jest takie,jezeli ktos zna na nie odpowiedz, -Jakie lampy moge załozyc zamiast oryginalnych Valeo dzielonych,czytalem duzoooo postow i wszedzie jakies przerobki,a zwolennikiem przerobek nie jestem,jak ktos ma jakies pomysly i szersza wiedze to bede wdzieczny za odpowiedz.. Generalnie chodzi mi o wymiane na soczewki,nie koniecznie musza byc ori czy jakies inne wynalazki....Po prostu ladniejsze lampy.pozdrawiam OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy soczewkowe od S4 nie wymagają podcinania błotnika.

Z zamienników są po około 250 zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hurtowniach mogą ci takie sprzedać, produkcji TYC lub Depo.

Ja osobiście wolę Depo niż TYC.

Co do kostek to nie wiem, ale pewnie są takie same jak w lampach Bosch ze zintegrowanymi przeciwmgielnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo i Fk ( dzielone ) chyba nie wymagaja zadnego rezania....

po prostu

PLUG and PLAY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskoczylem na link,ale za wielu informacji o nich nie ma,no i koszta wysokie ,albo cos zle przeczytalem,ciekaw jestem jak jest z tymi depo jak swieca,i co z przerobka kostki,ma ktos depo dzielone??i jak bylo z podlaczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,gdzie i jak mam szukac lamp FK jak wpisalem na allegro lampy audi FK to wyskoczylo kilka roznych i przy zadnych nie ma ze to firma fk tylko jakies dziwne oznaczenia,wiecie gdzie moge je kupic i czy z pewnoscia bedzie to strzal w 10 bez przerobek blachy i kostek? aha no i czy swieca ladnie jak nalezy bo jedne z ladnych swieca tragicznie-sam widzialem,jezeli kolego masz takie lampy to powiedz gdzie moge je kupic albo jak i czy dobrze swieca naprawde.pozdrawiam Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłeś bo na forum były sprzedawane przez jednego z kolegów w niezłej cenie :th: http://www.a4-klub.pl/smf/lampy_fk_zamowienia_2tura_tylko_do_15042008-t29682.0.html Ale zapytaj, może będzie jeszcze handlował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...