Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tomasz no do Tomiego chciałem jechać. Z drugiej strony to mój sąsiad więc po kosztach będzie..

audisan taką mam kiere

6d8beaf62bf9beb8.jpg

Opublikowano

mefjuuu to kto? czyli moja jest przedlift? eee to bieda :facepalm:

Opublikowano

wstyd na całą Polskę taką gafę popełnić :facepalm:

wybacz, ale jeszcze nie do końcą rozkminiam wszystkie tematy związane z B5

ale za pomoć dzięki serdeczne i oczywiście schłodzone :drinks:

Opublikowano
wstyd na całą Polskę taką gafę popełnić :facepalm:

wybacz, ale jeszcze nie do końcą rozkminiam wszystkie tematy związane z B5

ale za pomoć dzięki serdeczne i oczywiście schłodzone :drinks:

ze słodyczy tylko czysta :decayed:

Opublikowano

z mojej strony sobieski grejfrut i możemy zacząć edukacje o B5 :decayed:

ale koniec tego OF :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jaką byście felgę widzieli do mojego hebla? Na pewno biała ale jaki model? Zastanawiałem się nad felgami z mercedesa. Standardowo każdy wkłada z RS6 felgi a mi się one średnio podobają :wink:

Opublikowano
Jaką byście felgę widzieli do mojego hebla? Na pewno biała ale jaki model? Zastanawiałem się nad felgami z mercedesa. Standardowo każdy wkłada z RS6 felgi a mi się one średnio podobają :wink:

:ssij:

Opublikowano
Jaką byście felgę widzieli do mojego hebla? Na pewno biała ale jaki model? Zastanawiałem się nad felgami z mercedesa. Standardowo każdy wkłada z RS6 felgi a mi się one średnio podobają :wink:

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Haha wiedziałem że tomasz się oburzy :grin:

Puma ty nie znasz innej emotki jak facepalm? :wtf:

Opublikowano
Haha wiedziałem że tomasz się oburzy :grin:

Puma ty nie znasz innej emotki jak facepalm? :wtf:

Może i znam ale ona z reguły najlepiej pasuje do niektórych wypowiedzi.

Opublikowano

Avus - bardzo ladna fela

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym coś z rodziny "talerzy" i albo polerka albo na biało :wink:

Opublikowano

talerze mają swój czar mają też plusy (odpada malowanie zacisków)

o gustach się nie rozmawia:jerk:- ale talerz powinien leżeć na stole :wink:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

tylko polerka

Opublikowano
  • Autor

Jest jakaś koncepcja ale i tak nie będę wsadzał felg jak po wakacjach jak między czasie przyjadę na urlop z niemiec :wink:

Opublikowano

I co z tym gwintem... jakiej to produkcji? :whistling:

Zmień tytuł :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Gwint jakiś NN, nie ma nic napisane. Nie umiem edytować tytułu.. :kwasny:

Opublikowano

Jak to nie umiesz musisz wejść w zaawansowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.