Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i ogarnięte. Problemem okazała się źle zamontowana ta płytka w kierownicy, sprężynki zamiast pod były zamontowane u góry i płytka była dociśnięta co powodowało ciągłe TIIIIIIIIIIIIII :decayed: Jutro wrzucę foty

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 18:28 ----------

Takie na szybko, na dniach wpadną lepsze :wink:

61893245.jpg

51808182.jpg

58528535.jpg

77917979.jpg

37627108.jpg

Opublikowano

Oleju masz mało(albo czujnik do wymiany) i klocki do wymiany:decayed:,licznik w milach trochę by mnie drażnił a tak poza tym to może być:wink:no i poodkurzaj w środku :hi:

Opublikowano
Oleju masz mało(albo czujnik do wymiany) i klocki do wymiany:decayed:, a tak poza tym to może być:wink:

Olej ma OK, ale miske musi założyć z czujnikiem, a klocki miał ogarnąć, bo ja już nie dałem rady, bo walczyłem ponad 4h, żeby mu podświetlenie ruszyć w tej pajęczynie co tam miał :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Oleju masz mało(albo czujnik do wymiany) i klocki do wymiany:decayed:, a tak poza tym to może być:wink:

Miskę z polifta potrzebuję bo ciągle sensor pali. A klocki są już zmasowane tylko trzeba polutować jeszcze :decayed:

Opublikowano

z tego co wiem to na świecących się klockach jeszcze można jeździć a jeździć :decayed:

ładnie to ci tam świeci ;)

a z tyłu też masz ledy? w sensie w środku

Opublikowano
  • Autor
z tego co wiem to na świecących się klockach jeszcze można jeździć a jeździć :decayed:

ładnie to ci tam świeci ;)

a z tyłu też masz ledy? w sensie w środku

Tak, 2 lampki u pasażera i w bagażniku. Jeszcze muszę do przodu 2 żarówki przerobić aby działało. Ogarnę lepszy aparat, posprzątam w aucie i porobię jakieś zdjęcia :wink:

Opublikowano

ja nie jestem przekonany do oświetlenia ledowego w kabinie... tak mi się ciemno wydaje... :kwasny:

Opublikowano
ja nie jestem przekonany do oświetlenia ledowego w kabinie... tak mi się ciemno wydaje... :kwasny:

To chyba u mnie nie widziałeś po ciemku :decayed:

Opublikowano

To chyba u mnie nie widziałeś po ciemku :decayed:

widziałem ale to jeszcze jak miałeś dyskotekę w środku :decayed:

Opublikowano

To chyba u mnie nie widziałeś po ciemku :decayed:

widziałem ale to jeszcze jak miałeś dyskotekę w środku :decayed:

Wtedy to mogłeś powiedzieć, że było ciemno w porównaniu do tego, co jest teraz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja nie jestem przekonany do oświetlenia ledowego w kabinie... tak mi się ciemno wydaje... :kwasny:

No to zależy wszystko od żarówek. Mi się śpieszyło z tym i kupowałem na miejscu to co było, są to smd ale wielkości igły :kwasny: Nie świeci super jakoś no ale mi to starcza.

Opublikowano

Ale oświecają się pojedynczo każda lampka w zależnie od drzwi tak?

Opublikowano
  • Autor
Ale oświecają się pojedynczo każda lampka w zależnie od drzwi tak?

Po otwarciu obojętnie jakich drzwi zapala się lampka w podsufitce i nogi. Po zamknięciu przygasają oraz przy zamkniętych drzwiach jak włączę lampkę zapalają się nogi :wink:

Dzisiaj kolejny mod wpadł mianowicie końcówki tłumika. Teraz trochę wisi bo gumy są już wyrobione, na dniach zamontuje nowe i będzie dobrze :decayed:

img0164wb.jpg

Opublikowano

Co to k**wa za wiklina tam wystaje z bagażnika, lodówke zamontowałeś?! :decayed:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Widze, że zostawiłeś krzyże tak jak ja... Efekt masz ten, co ja?

Opublikowano
  • Autor
Co to k**wa za wiklina tam wystaje z bagażnika, lodówke zamontowałeś?! :decayed:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Widze, że zostawiłeś krzyże tak jak ja... Efekt masz ten, co ja?

Z zakupów co przyjechałem dopiero :decayed: No trochę rzeźby było przy tym, zostawiłem środek i są zaspawane na około. Przy spawaniu się trochę rozeszły ale wygląda dobrze. Efektu jak dla mnie nie ma żadnego :polew:

Opublikowano
Co to k**wa za wiklina tam wystaje z bagażnika, lodówke zamontowałeś?! :decayed:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Widze, że zostawiłeś krzyże tak jak ja... Efekt masz ten, co ja?

Z zakupów co przyjechałem dopiero :decayed: No trochę rzeźby było przy tym, zostawiłem środek i są zaspawane na około. Przy spawaniu się trochę rozeszły ale wygląda dobrze. Efektu jak dla mnie nie ma żadnego :polew:

No to jestem k**wa jedyny na tym forum, gdzie te końcówki dały za***isty efekt przy pewnym zakresie obrotów :decayed:

Opublikowano

daj linka do tych koncowek :naughty:

Opublikowano
Ale oświecają się pojedynczo każda lampka w zależnie od drzwi tak?

Po otwarciu obojętnie jakich drzwi zapala się lampka w podsufitce i nogi. Po zamknięciu przygasają oraz przy zamkniętych drzwiach jak włączę lampkę zapalają się nogi :wink:

Dzisiaj kolejny mod wpadł mianowicie końcówki tłumika. Teraz trochę wisi bo gumy są już wyrobione, na dniach zamontuje nowe i będzie dobrze :decayed:

http://img716.imageshack.us/img716/1164/img0164wb.jpg

co tak nisko od zderzaka te końcówki? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Co to k**wa za wiklina tam wystaje z bagażnika, lodówke zamontowałeś?! :decayed:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Widze, że zostawiłeś krzyże tak jak ja... Efekt masz ten, co ja?

Z zakupów co przyjechałem dopiero :decayed: No trochę rzeźby było przy tym, zostawiłem środek i są zaspawane na około. Przy spawaniu się trochę rozeszły ale wygląda dobrze. Efektu jak dla mnie nie ma żadnego :polew:

No to jestem k**wa jedyny na tym forum, gdzie te końcówki dały za***isty efekt przy pewnym zakresie obrotów :decayed:

Prawda :kox:

daj linka do tych koncowek :naughty:

KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2907590737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ale oświecają się pojedynczo każda lampka w zależnie od drzwi tak?

Po otwarciu obojętnie jakich drzwi zapala się lampka w podsufitce i nogi. Po zamknięciu przygasają oraz przy zamkniętych drzwiach jak włączę lampkę zapalają się nogi :wink:

Dzisiaj kolejny mod wpadł mianowicie końcówki tłumika. Teraz trochę wisi bo gumy są już wyrobione, na dniach zamontuje nowe i będzie dobrze :decayed:

http://img716.imageshack.us/img716/1164/img0164wb.jpg

co tak nisko od zderzaka te końcówki? :decayed:

Czytaj dokładnie co jest napisane :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.